fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Zmieniamy zwykłe lekcje

W niezapomnianą przygodę

Warsztaty dla klas

Te warsztaty zawsze trwają od 75 do 90 minut. Koszt warsztatów to 15zł od dziecka przy warsztatach realizowanych na Deptaku Bogusława i 18zł od dziecka przy warsztatach realizowanych z dojazdem.

Dla przedszkoli

Warsztaty organizowane dla grup przedszkolnych opierają się na zastosowaniu kilku sprawdzonych zabaw z klockami. W trakcie takich warsztatów wykorzystywane są 3 rodzaje klocków, a zadania są tak dopasowane, aby przede wszystkim rozwijać kreatywność dzieci oraz dać im sporo dobrej zabawy. Czas trwania oscyluje w granicach 75-90 minut. Zajęcia przeprowadzamy dla grup pięcio i sześciolatków.

Grupy szkolne

Warsztaty dla grup szkolnych prowadzone są z dziećmi od 6 do 12 lat – ich trudność jest zmieniana zależnie od wieku uczestników. Takie zajęcia mogą mieć charakter kreatywny, gdzie uczniowie będą tworzyć budowle z klocków Plus-Plus, Lego, Bunchems. Można też zdecydować się na wariant zajęć rozwijających myślenie techniczne, czy wręcz zajęcia z użyciem robotów. Spora część nauczycieli rezerwuje nasze warsztaty z klockami, aby uświetnić wydarzenia takie jak: Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, Mikołajki, Pierwszy Dzień Wiosny. Zajęcia trwają 1,5 godziny.

W trakcie warsztatów w naszej siedzibie, dzieci powinny mieć obuwie zmienne.

Zarezerwuj termin dla swojej klasy lub grupy

Zgłoszenie telefoniczne:

507-663-684