fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Urodziny dla dzieci Szczecin

URODZINY DLA DZIECI – SZCZECIN

UWAGA! OFERTA NIEAKTUALNA. NIE ORGANIZUJEMY OBECNIE URODZIN

Organizujemy urodziny dla dzieci w Szczecinie. Ofertę kierujemy do małych jubilatów w wieku 5-12 lat, którzy szukają pomysłu na urodziny. Przyjęcie prowadzimy z wykorzystaniem klocków lub komputerów i gry Minecraft Education©

Naszym największym atutem jest zróżnicowany program, zaangażowanie w realizowane imprezy urodzinowe oraz doskonałe opinie klientów (sprawdź na Facebooku). Wszystkie tematy urodzinowe, formularz zgłoszeniowy oraz cennik znajduje się na tej stronie.

DLA CHŁOPCÓW I DZIEWCZYNEK

Chcesz zaplanować swojemu maluchowi imprezę, którą będzie wspominał przez długi czas? Organizacja urodzin dla dzieci w Szczecinie to nasza specjalność! Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewnią świetną zabawę Twojej córeczce lub synkowi i ich przyjaciołom.

SPRAWDZONE MIEJSCE

Zorganizowaliśmy już kilkaset urodzin, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co podoba się dzieciakom. Każde urodziny dziecka wyglądają inaczej – nasi animatorzy to osoby spontaniczne, które potrafią szybko reagować i dostosowywać plan zabawy do oczekiwań dzieci. Sprawimy, że Twoje dziecko będzie miało super urodziny!

URODZINY TEMATYCZNE

PRZYKŁADOWE TEMATY URODZIN DLA DZIECI: Podróż do krainy bajek, Misja specjalna, Uwaga! Budowa!, Walki robotów, Minecraft© i Wirtualna Rzeczywistość, Temat indywidualny

Bardzo dobry pomysł na urodziny dziecka

Nigdzie indziej nie znajdziesz miejsca z taką różnorodnością klocków. Dzięki temu możemy przygotowywać super kreatywne urodziny dla dzieci dopasowane do wieku naszych gości. To też sprawia, że na tych imprezach świetnie się bawią zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Po prostu klocki, którymi dysponujemy uwalniają kreatywność! Oprócz organizacji urodzin dla dzieci na co dzień zajmujemy się również warsztatami polegającymi na budowie kreatywnych konstrukcji z klocków – dysponujemy więc ogromną ilością różnorodnych klocków, które wykorzystujemy podczas imprez urodzinowych.

Urodziny, organizacja urodzin - Szczecin

Sprawdzone i polecane urodziny

Nasi animatorzy to młode i kreatywne osoby, które doskonale organizują czas podczas wydarzenia. Pomagają w tworzeniu konstrukcji z klocków, pobudzają wyobraźnię najmłodszych i ożywiają temat przewodni. Dzięki ich zaangażowaniu jubilaci wraz z przyjaciółmi naprawdę świetnie się bawią.

Animatorzy przeprowadzili już wiele imprez urodzinowych i przygotowali liczne atrakcje dla dzieci, dzięki czemu zdobyli duże doświadczenie w pracy z maluchami.

GWARANTUJEMY, że osoba prowadząca urodziny jest do tego przygotowana i przeszkolona, a ponadto posiada odpowiednie podejście do dzieci. Nasi animatorzy pracują na co dzień z różnymi grupami wiekowymi (od 4 do 12 lat). Wszystkie zabawy dostosowane są więc do wieku uczestników, dzięki czemu organizowane przez nas super urodziny dla dzieci przebiegają w przyjemnej atmosferze i rozwijają kreatywność.

Komfortowa przestrzeń w Szczecinie – Centrum miasta

Wiemy, jak ważne jest dla naszych Klientów, aby zarówno dzieci, jak i rodzice czuli się swobodnie. W sali urodzinowej dzieci budują na niskich stolikach lub na podłodze – po to, aby poczuły się, jak w domu. Nasza sala urodzinowa jest nowoczesna i komfortowo urządzona. Zadbaliśmy przede wszystkim o to, by była bezpieczna dla dzieci uczestniczących w imprezie urodzinowej. Dbamy również o higienę zabawy, dlatego poczęstunek dla dzieci znajduje się w innej sali niż klocki do budowy.

 

TEMATY URODZINOWE

Dzieci udają się w daleką podróż!

Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ muszą najpierw tam dotrzeć.
Pierwszą atrakcją dla dzieci jest więc budowanie najdłuższego pociągu, który dowiezie dzieci do Krainy Bajek.

Przygotowanie takiej konstrukcji jest bardzo angażujące, a nasi animatorzy dbają, by maluchy poczuły smak przygody. W czasie wyprawy pociągiem do Krainy Bajek na uczestników czekają niespodzianki i specjalne zadania do wykonania. Jak pokonacie rzekę? A jak już dotrzecie na miejsce, to czy będziecie potrafili otworzyć drzwi do Krainy Bajek?

Wszyscy uczestnicy zaangażowani zostają także w budowanie bajkowych postaci, co pozwala zaludnić fantastyczną krainę niesamowitymi stworzeniami. Nie lada wyzwaniem będzie także tworzenie bajkowego zamku, bo prawdziwa Kraina Bajek musi posiadać swój pałac.

Na urodzinach wykorzystywane są, m.in. klocki: Gigo, Plus-Plus, Kid K’nex, Lego, Maple, Clics.

Uczestnicy wcielają się w rolę super detektywów!

Z „Baw się i buduj” ukradziona została bardzo cenna skrzynia. Pomóżcie nam ją odnaleźć! Złodziej zostawił ślady.

To idealne wskazówki, które pomogą uczestnikom wydarzenia rozwikłać zagadkę. Dzięki wykonaniu kolejno poszczególnych zadań grupa odszuka winnego.

Przygotujcie się na prawdziwe wyzwania i niezwykłe atrakcje dla dzieci, jak budowanie labiryntu z kloców dla chodzących robaków lub tworzenie wymarzonego domku z klocków drewnianych.

Ogromnym zaangażowaniem u maluchów cieszy się budowanie śmiesznych stworków z klockami Buncems. Każde prawidłowo wykonane zadanie, odblokowuje kawałek mapy.

Czy będziecie zgranym zespołem detektywistycznym, który rozwiąże tajemnicę zaginionej skrzyni? W trakcie urodzin mogą być wykorzystywane klocki: K’nex, Kid K’nex, Plus-Plus, Geomag, PlentyPlay.

Twoja pociecha już zdradza zainteresowanie majsterkowaniem?

Widzisz, że uwielbia tworzyć konstrukcje i świat techniki ją pociąga?

Organizacja urodzin o charakterze technicznym to świetny pomysł dla Ciebie. To oferta przeznaczona dla starszych dzieci – od 8 lat.

W trakcie zabawy powstaje plac budowy z ciężkimi autami, które są w stanie przewieźć towar i z dźwigami, które mogą podnosić elementy budowlane na odpowiednią wysokość. Solenizanci wraz z przyjaciółmi są zaangażowani w wiele ciekawych atrakcji dla dzieci jak: w budowanie aut z silnikiem do przewożenia kloców.

Wykorzystane zostają silniki, które napędzą pojazdy. Młodym majsterkowiczom powierzone jest także stworzenie osiedla z kloców Maple z prawdziwego zdarzenia, a także zbudowanie otoczenia dla powstałego osiedla.

W trakcie urodzin technicznych wykorzystywane mogą być klocki K’nex, Engino, Maple, Gigo.

Zbuduj robota i wygraj z przeciwnikiem!

Odkrywamy przed wami coś nowego. Jeżeli twoje dziecko uwielbia poznawać nowe klocki to jest to idealna atrakcja dla niego.

Walki robotów z klockami VEX IQ to idealne rozwiązanie na super urodziny dla 9latków i starszych dzieci. Na tych właśnie urodzinach zostaną zbudowane roboty przez wszystkich uczestników zabawy.
Z pomocą instrukcji, zaczniemy od zbudowania podstaw, do których później będzie można dobudować własne konstrukcje, które pomogą w pozostaniu na ringu jak najdłużej.

Na koniec przypada największa zabawa, czyli sama walka. Na ringu, w dwóch równoległych rogach stoją… Roboty! Tak a do tego to są wasze roboty! Każdy uczestnik używa pilota zdalnego sterowania.

Pamiętajcie – wygrywa najwytrwalszy!

W trakcie zabawy wykorzystywane są klocki Vex IQ, Clicks lub Maple.

Urodziny z grą komputerową

Urodziny są organizowane w naszej siedzibie w ramach drugiej firmy. Oferta organizacyjna jest taka, jak w Baw się i buduj, natomiast w celu zapoznania się ze szczegółami tematów, prosimy o przejście na stronę Wirtualnej VRony. Dostępne są tam 3 warianty tematyczne.

Jeżeli Państwa dziecko ma jakieś szczególne zainteresowania, wokół których chcielibyście Państwo zorganizować urodziny – z chęcią podejmiemy się takiego wyzwania.

URODZINY DLA DZIECI CENNIK

Rodzice mogą przynieść na urodziny własny tort i dodatkowy poczęstunek (jeżeli wyrażają taką potrzebę). Ze względu na aktualną sytuację i zagrożenie wirusem COVID-19, na imprezę urodzinową wpuszczane są tylko dzieci oraz opiekunowie jubilata. Pozostałych rodziców będziemy prosili o odebranie dzieci po zakończeniu imprezy.

ZAREZERWUJ TERMIN URODZIN

Imprezy urodzinowe organizujemy w soboty (godzina 14:00 – 16:00, 17:00 – 19:00) oraz w niedziele (godzina 14:00 – 16:00, 17:00 – 19:00)

Potrzebujesz więcej informacji lub wolisz kontakt telefoniczny? Zadzwoń do Baw się i buduj

UWAGA! OFERTA NIEAKTUALNA. NIE ORGANIZUJEMY OBECNIE URODZIN