fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Wiosenne campy z klockami!

18, 19 i 23 kwietnia to dni wolne od szkoły, ale nie muszą być wolne od atrakcji! Zapraszamy na campy z klockami, na których dzieci będą doskonale się bawić!

18 kwietnia (czwartek) – Dzień robotyki

Tego dnia powstaną budowle związane z mechaniką i robotyką. Wykorzystane zostaną klocki VEX IQ oraz Lego WeDo, a budowle będą w pełni programowalne. Najpierw budowanie – później zabawa i zawody z wykorzystaniem logicznych rozwiązań.

19 kwietnia (piątek) – Dzień kreatywnych budowli

Tutaj nie ma miejsca na logikę i programowanie. To dzień poświęcony na wykorzystanie własnej kreatywności. Poszczególne zadania przybliżą dzieciaki do stworzenia historii z wykorzystaniem stworzonych konstrukcji. Tutaj stawiamy na różnorodność klocków.

23 kwietnia (wtorek) – Dzień animacji

W tym dniu, uczestnicy stworzą budowle i nakręcą z nimi animacje. Część tych warsztatów to także zajęcia bez klocków – dzieciaki będą tworzyły animacje z wykorzystaniem aplikacji komputerowych. Powstanie kilka filmów, dlatego zapraszamy przyszłych reżyserów:)

Warsztaty jednodniowe

130zł

Zajęcia w godzinach 8.00 -16.00
Wyżywienie: drugie śniadanie i obiad
Owoce i napoje w ciągu dnia

Karnet na 3 dni

340zł

Zajęcia w godzinach 8.00 -16.00
Wyżywienie: drugie śniadanie i obiad
Owoce i napoje w ciągu dnia

Campy odbywają się w naszej siedzibie na Deptaku Bogusława (Bogusława X 45/9).

Zachęcamy do rezerwacji miejsc przez poniższy formularz zgłoszeniowy. Należy wybrać datę i godzinę oraz zaznaczyć wybrany dzień w kalendarzu (w przypadku karnetu na 3 dni, proszę wybrać 18 kwietnia), a następnie kliknąć dalej. W formularzu pojawi się informacja o płatności na miejscu, ale prosimy o przelew na numer konta znajdujący się w zakładce kontakt. Zaliczka za warsztaty jednodniowe wynosi 50zł, a za karnet 3dniowy 100zł