fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty we wrześniu

Minecraft Zamek

12.09.2020

Na początek naszych wrześniowych warsztatów zapraszamy wyjątkowo na warsztaty z komputerami i grą Minecraft Education. Wszyscy uczestnicy na jednym świecie zbudują zamki wraz ze swoim królestwem, którego będą musieli bronić.

Efektowne budowle - Maple

19.09.2020

Drewniane klocki Maple mogą służyć do budowania łatwych rzeczy, ale także do trudniejszych budowli wymagających precyzji ręki. I właśnie takie budowle – na podstawie przykładowych zdjęć – będziemy tworzyli tym razem.

Kolorowy obrazek klocki Plus-Plus

26.09.2020

Każde dziecko zbuduje jeden fragment kolorowego obrazka, aby potem połączyć wszystkie elementy, które utworzą jedną całość.

.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne. Z powodu zagrożenia COVID-19 na sali nie mogą przebywać rodzice, a dzieci przed wejściem na salę mają mierzoną temperaturę.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

507-663-684