biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w marcu

Pixel Art - Lego

7.03.2020

Jedną z naszych ścian zdobią aktualnie fragmenty taśmy Lego. Jest to ściana specjalnie przygotowana dla naszych konstruktorów, aby na płytkach stworzyli swój wymyślony pixelowy obrazek. Powstanie dzięki temu cała galeria. Zanim zaczniemy tworzyć, przystąpimy wszyscy do projektowania na kartce.

Efektowne budowle - Maple

14.03.2020

Drewniane klocki Maple mogą służyć do budowania łatwych rzeczy, ale także do trudniejszych budowli wymagających precyzji ręki. I właśnie takie budowle – na podstawie przykładowych zdjęć – będziemy tworzyli tym razem.

Wiosenny obrazek - Plus-Plus

21.03.2020

Czas przywitać wiosnę z klockami Plus-Plus! Dzieciaki stworzą płaskie kolorowe obrazki, a na specjalnie przygotowanych płytkach powstaną wiosenne ogródki.

.

Łączymy różne klocki - Zoob i Lego

28.03.2020

Dzięki specjalnym przejściówkom – jesteśmy w stanie połączyć 2 rodzaje klocków, np klocki Zoob i klocki Lego. Spróbujemy stworzyć ruchome budowle z połączenia tych 2 rodzajów klocków.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

737-163-544