fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Półkolonie w Szczecinie (wakacje 2020) z Baw się i buduj są:

W wakacje 2021 nie organizujemy półkolonii. Pandemia spowodowała zmiany w naszej działalności i zamiast półkolonii organizujemy warsztaty z programowania, tworzenia stron internetowych, tworzenia filmów YouTube. Jednocześnie informujemy, że Baw się i buduj oraz Wirtualna Vrona zostają ostatecznie przekształcone w Programista Junior i na tej stronie znajduje się nasza oferta wakacyjnych warsztatów. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

Kreatywne

Budujemy z klocków wykorzystując w dużej mierze wyobraźnię i zainteresowania dziecka.

Techniczne

Wykonujemy z klocków także nieco bardziej skomplikowane budowle z użyciem silników, czujników i dłuższych instrukcji.

Rozrywkowe

Codziennie uczestnicy półkolonii mają zapewnione atrakcje. Oprócz budowania z klocków są wyjścia oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Lokalizacja: Szczecin (Deptak Bogusława) – ul. Bogusława X 45/9

Wakacje i ferie to czas, w którym dzieci niewyjeżdżające na turnusy najczęściej spędzają w domach – przed telewizorami lub komputerami. Wiele z nich korzysta jednak z ciekawych ofert półkolonii organizowanych w Szczecinie. Półkolonie adresowane są zarówno do dzieci rodziców pracujących, jak i do tych, które chciałyby pożytecznie spędzić wolny czas. Kreatywne i ciekawe półkolonie dla dzieci organizowane są co roku również w mieście Szczecin – w innowacyjnym centrum Baw się i buduj.

Sprawdź ofertę naszego centrum „Baw się i buduj” w Szczecinie i zapisz swoje dziecko na organizowane w tym roku, atrakcyjne półkolonie letnie. Półkolonie adresowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które podczas zajęć pozostają pod opieką wykwalifikowanych wychowawców. Organizowane przez nas 5-dniowe półkolonie dla dzieci są jedyne w swoim rodzaju! Dysponujemy klockami z całego świata, takimi jak m.in. Lego, K’nex, Maple, Plus-Plus i Bunchems. Z doświadczenia wiemy, że czas spędzany na konstruowaniu budowli lub pojazdów z klocków płynie niezwykle szybko i przyjemnie.

W trakcie naszych spotkań nie ma czasu na nudę. Każdego dnia bowiem wprowadzamy nowy temat zajęć, a dodatkowo organizujemy ciekawe wyjścia. Dbamy o to, by dzieci spędzały również czas na świeżym powietrzu, dlatego przy sprzyjającej pogodzie zawsze wychodzimy na spacery, do kina lub na warsztaty z robienia pizzy. Wszystkie zabawy i warsztaty pozwalają dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię, ponieważ z klocków można zbudować wszystko. Budujemy zarówno z instrukcji, jak i z wyobraźni, a nad przebiegiem zabaw czuwają zawsze pomocni instruktorzy. Budowanie z klocków w Baw się i buduj to niezwykła frajda zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek – dzieci mogą nie tylko korzystać z różnorodnych klocków wysokiej jakości, lecz również spędzać miło czas z rówieśnikami oraz rozwijać swoją pasję.

Półkolonie w Szczecinie

Aby zwiększyć możliwości wpływu edukacyjnego na najmłodszych, korzystamy również podczas naszych półkolonii z komputerów, tabletów i robotów. Dzięki temu możemy u nich rozwinąć zainteresowanie informatyką czy programowaniem. Centrum Baw się i buduj organizuje nowoczesne półkolonie dla dzieci, które są dostosowane do wieku oraz zainteresowań uczestników. Dysponujemy świetnie wyposażonymi salami zabaw, które nasi podopieczni niechętnie opuszczają.

Zajęcia odbywać się będą w podanych na naszej stronie internetowej terminach, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 16:30. Zapewniamy także drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz napoje. Do tej pory zorganizowaliśmy już ponad 58 turnusów, dzięki czemu wyróżniamy się doświadczeniem w przygotowywaniu kreatywnych półkolonii dla dzieci. Zapoznaj się z naszym cennikiem i zapisz dziecko na zbliżający się turnus, wypełniając formularz znajdujący się u dołu strony. Szczecin jest miastem, w którym organizujemy półkolonie, lecz na turnusy zapraszamy również dzieci z całego województwa.

Rodzice o nas mówią: najlepsze półkolonie! Dlaczego?

Dzieci się nie nudzą
Mają zapewnione atrakcje
Są bezpieczne
Program jest realizowany, a nie tylko reklamowany

Co gwarantujemy?

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku od 7.30 do 16.30 – dzięki temu, każdy rodzic spokojnie dopasuje pobyt dziecka do godzin pracy.

Codziennie tworzymy z dzieciakami budowle z instrukcji i z wyobraźni. Wszystko zgodnie z tematem danego dnia.

Zapewniamy drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, napoje oraz owoce w ciągu dnia.

Poza klockami używamy też tabletów, komputerów i małych robotów – wszystko to, by rozwijać zainteresowanie programowaniem.

W trakcie półkolonii, uczestnicy używają kilkadziesiąt tysięcy klocków z całego świata, np. Lego, K’nex, Maple, Plus-Plus, Buchems i wielu innych.

Codziennie wychodzimy. Spędzamy czas na świeżym powietrzu oraz urozmaicamy pobyt, np. wyjściami do kina, czy na pizzę.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat – opiekują się nimi wychowawcy i kierownicy z poświadczonymi kwalifikacjami.

Zgłaszamy nasze półkolonie do Kuratorium Oświaty. Zorganizowaliśmy z sukcesem już 48 turnusów półkolonii – to gwarancja naszej rzetelności.

Półkolonie letnie 2020 to klocki i Minecraft

W czasie najbliższych wakacji półkolonie organizujemy razem z Wirtualną Vroną, zatem oprócz klocków będą także warsztaty z Minecraft Education

Program dnia:

7:30 – 8:30 – czas swobodnej zabawy – świetlica z klockami

8:30 – 10:00 – blok warsztatowy z klockami

10:00 – 10:30 – drugie śniadanie

10:30 – 13:30 – wyjście na atrakcję

13:30 – 14:00 – obiad

14:00 – 16:00 – blok warsztatowy z Minecraft Education

16:00 – 16:30 – czas swobodnej zabawy – świetlica z klockami

W tym roku dostępne turnusy to: 15 – 19 czerwca (5 dniowy camp – więcej informacji tutaj), 22-26 czerwca(4dniowy camp – więcej informacji tutaj), 29 czerwca – 3 lipca (pierwszy standardowy pełny turnus), 6-10 lipca, 13-17 lipca, 20-24 lipca, 27-31 lipca, 3-7 sierpnia, 10-14 sierpnia, 17-21 sierpnia, 24-28 sierpnia

Cennik

Cena standardowa

550zł

Cena standardowa bez rabatów

Rabat za polecenie

-50zł

Jeżeli już byliście u nas na półkoloniach i przyprowadzicie osobę, która jeszcze w nich nie uczestniczyła, to rabat 50zł otrzymujecie i Wy i nowy uczestnik

Rabat rodzeństwo

-50zł

Jeżeli zapisujemy rodzeństwo – cena obniża się o 50zł za każde dziecko

Rabat kilka turnusów

-50zł

Jeżeli zapisujemy dziecko na kilka turnusów – rabat 50zł za każdy z tych turnusów.

Rabat dla powracających

-50zł

Jeżeli dziecko było na ostatnich półkoloniach zimowych 2020 lub letnich 2019 u nas – rabat 50zł

Objaśnienie do rabatów

Są 4 rodzaje rabatów (za polecenie, za uczestnictwo w poprzednich półkoloniach, za rodzeństwo, za kilka turnusów). Najniższa możliwa cena za jeden turnus to 450zł. Poniżej tej kwoty, nawet jeżeli uczestnik spełnia kryteria udzielenia rabatu – rabatu nie przyznaje się.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Należy wybrać długość turnusu, potwierdzić liczbę dzieci oraz w kalendarzu wybrać dzień rozpoczęcia półkolonii (np. w przypadku chęci uczestnictwa w turnusie 6-10 lipca, proszę wybrać 6 lipca). Wtedy pojawi się przycisk dalej, a w kolejnych krokach należy uzupełnić dane kontaktowe. W odpowiedzi otrzymają Państwo od nas maila z potwierdzeniem oraz linkami do pobrania informatora dla rodziców oraz karty zgłoszeniowej. W formularzu pojawi się informacja o kwocie 550zł – należne ewentualne rabaty naliczamy ręcznie. Na końcu zgłoszenia jest też informacja o płatności na miejscu – można jednak opłaty robić przelewem.

KORONAWIRUS INFORMACJE

Obecnie Kuratorium Oświaty nie ma żadnych wytycznych odnośnie zakazu organizacji półkolonii. Jednak według informacji pracowników tej instytucji, jeżeli nastąpi wzrost zachorowań lub jakieś niesprzyjające okoliczności, Kurator może zabronić organizacji takiej formy wypoczynku z dnia na dzień. Dotyczy to każdego podmiotu organizującego taką formę wypoczynku. Możemy z naszej strony zapewnić, że dołożymy jak zwykle wszelkich starań, by organizowane przez nas półkolonie były pod każdym względem bezpieczne. Jeżeli półkolonie zostaną odwołane – zwrócimy zaliczki.

Nie zapomnij zapisać się do newslettera – użytkownicy newslettera jako pierwsi dowiadują się o promocjach i nowych zajęciach!

KONTAKT : 507-663-684