fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Ozobot campy – od 22 do 31 grudnia

W przerwie pomiędzy świętami (a nawet chwilę przed), a Nowym Rokiem zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkową przygodę z Ozobotami. Ozoboty to małe roboty, które są absolutną nowością w Polsce (oprócz nas, prawdopodobnie dostępne są jeszcze tylko w Technoparku we Wrocławiu). Ozoboty były w ostatnim roku wielokrotnie nagradzane za innowacyjne podejście do wdrażania idei STEM.

ozocamp

 

Natomiast u nas – nic nie może się odbyć bez klocków. W trakcie campów Ozoboty będą bardzo ważną częścią – większego planu – świata zbudowanego z klocków. Wszystkie campy zaczynają się o godzinie 9.00 i kończą o godzinie 13.00. Koszt 50zł/camp lub 200zł za pakiet 5 campów. Campy przeznaczone są dla dzieci od 6 lat.

Lista campów:

1. Św. Mikołaj Ozobot (23 grudnia) – przebieramy robota w czapkę Mikołaja, budujemy całe miasto z grzecznymi i tymi trochę mniej grzecznymi dziećmi i puszczamy naszego Mikołaja w trasę. Po drodze czekają niespodzianki! Zepsuły się sanie, skończyły się prezenty, a niektóre dzieci pozamieniały się adresami. Jak w tym skomplikowanym świecie poradzi sobie Ozobot?

2. Ozobot – fun (28 grudnia) – uczestnicy wykorzystają wydrukowane wersje gier planszowych dla Ozobota. Będą musieli zapisać odpowiednie kolorowe kody, aby robot dotarł do mety. Zaprojektujemy i stworzymy własną grę. Oczywiście z użyciem klocków!

3. Sporty zimowe z Ozobotami (29 grudnia) – na początku dzieci zbudują wyciąg, który wprowadzi nasze roboty na sam szczyt góry. Następnie odbędzie się wielki slalom gigant, a na dole będą czekały kolejne konkurencje: bobsleje i łyżwiarstwo!

4. Ozobot z tabletem (30 grudnia) – warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 7+. Uczestnicy użyją specjalnej aplikacji i za pomocą bloków stworzą program dla Ozobota. Wgrają go i uruchomią – proste!. Jednak każdy program będzie musiał odpowiadać na wcześniej przygotowane przez nas wyzwanie.

5. Ozobot w fabryce zabawek (31 grudnia) – dzieci zbudują potężną fabrykę z różnymi działami. Jak to w każdej fabryce bywa – jeden dział musi ściśle współpracować z innymi, aby wszystko działało poprawnie. Nasza armia Ozobotów spowoduje, że fabryka rozpocznie produkcję zabawek na masową skalę.

Obowiązuje rezerwacja miejsc. Przyjmujemy zapisy mailowe. Na nasz adres: biuro@dzieciaki-buduja.pl należy wysłać imię i nazwisko dziecka, jego wiek, telefon kontaktowy do opiekuna oraz wybraną datę lub daty campów. Zapraszamy:)