fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Niedzielne campy z Ozobotami

Od dłuższego czasu nasi klienci dopytują się o warsztaty z Ozobotami. Postanowiliśmy zatem zorganizować pierwsze niedzielne campy z Ozobotami. W najbliższą niedzielę, 24 kwietnia, zapraszamy na warsztaty:

Zaplanuj swój dzień z Ozobotem

Warsztaty przeznaczone są dla nieco starszej grupy dzieci w wieku 7-12 lat. W trakcie zajęć uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i planowania. Ich zadaniem będzie przeniesienie na rzeczywistość małego robota, swojego przeciętnego dnia z uwzględnieniem ilości czasu poświęconej konkretnym aktywnościom. Ile czasu spędzasz w domu? Ile w szkole? Ile czasu śpisz? Uczestnicy tak zaplanują dzień Ozobota, aby 1 godzina w prawdziwym życiu oznaczała 4 sekundy w życiu Ozobota. To sprawi, że każdy będzie mógł przyjrzeć się z boku, jak wygląda jego jeden dzień z życia:)

Ozobot bit 2.0

Campy z Ozobotami startują w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 10:00 i trwają do godziny 12:30, a więc trwają 2,5 godziny. Koszt jednego campu to 40zł/dziecko. Rezerwacji miejsc na campy należy dokonywać poprzez wysłanie maila na adres: biuro@dzieciaki-buduja.pl. W treści należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.

Zapraszamy:)