fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Franczyza

Dlaczego warto otworzyć franczyzę Baw się i buduj


Prowadzimy firmę od 4 lat

Startowaliśmy od zera. W tym czasie odnosiliśmy zarówno porażki, jak i sukcesy. Wyciągaliśmy wnioski i doszliśmy do momentu, kiedy jesteśmy pewni, że potrafimy prowadzić firmę, przewidywać ryzyko i realizować biznes według sprawdzonych schematów (na bazie naszych doświadczeń uruchomiliśmy drugą firmę – Wirtualna VRona, która przynosi zyski od początku jej uruchomienia).


Jesteśmy nastawieni na ludzi

Na pierwszym miejscu są ludzie, a dopiero później przychodzi biznes. Dla naszych franczyzobiorców jesteśmy otwarci, chętni do pomocy, ale też wymagający. Kiedy każdy jest zaangażowany, to wtedy dopiero biznes się udaje. W naszym podejściu stawiamy na dobre imię marki, zatem zrobimy wszystko, aby Twój punkt także świecił przykładem.


Twoja firma przyniesie zyski

Razem z know-how otrzymasz wyliczenia na podstawie naszych prawdziwych przychodów. Zrozumiesz, ile możesz zarobić i w jaki sposób możesz zwiększać swoje przychody. Krótko mówiąc: jeżeli chcesz zarobić – zarobisz!

Co otrzymam?

  • wiedzę, w jaki sposób prowadzić firmę, aby przynosiła zyski
  • wiedzę na temat zasad obsługi klienta
  • dostęp do materiałów marketingowych oraz skuteczny plan marketingu
  • dostęp do własnej podstrony www dla klientów
  • prawo do używania zastrzeżonego logo
  • pomoc w wyborze lokalu
  • dostęp do wszystkich programów niezbędnych w prowadzeniu wszelkiego rodzaju zajęć, warsztatów, urodzin
  • szkolenia wstępne i okresowe
  • regularne wsparcie i mentoring

Franczyza w Baw się i buduj jest instrukcją obsługi – po prostu krok po kroku nakreślimy wspólnie plan dla Twojego obszaru, na którym jesteś szefem. Zaplanujemy, który model promocji będzie skuteczny dla Ciebie, byś jako szef mógł jak najszybciej zarabiać pieniądze. Pamiętaj, że bardzo dbamy o jakość naszych usług i dlatego oczekujemy, że będziesz zaangażowany/-a przynajmniej w takim samy stopniu, jak my. Jeżeli poświęcisz temu czas, to gwarantujemy, że wszyscy będą zadowoleni, a więc do dzieła!

Finanse - ile to kosztuje i ile zarobię

Franczyza podstawowa to franczyza, w ramach której można prowadzić zajęcia pozalekcyjne w szkołach, półkolonie i warsztaty dla klas w szkołach. Dużym plusem jest w tym miejscu brak konieczności posiadania lokalu, a więc nie ma aż tylu formalności i miesięczne koszty utrzymania są niższe. Całkowita inwestycja z potrzebnym sprzętem i opłatami wejściowymi uwzględniającymi szkolenia, materiały powinna oscylować w kwocie 20.000zł brutto. Średni miesięczny zarobek (nie mylić z przychodem) przy tej formie biznesu będzie oscylował w granicach 4.000 - 7.000zł.
Franczyza pełna to model, w którym dysponujemy lokalem (można go wynająć), mamy szerszy zakres usług (dodatkowo urodziny, sobotnie warsztaty, warsztaty w swojej siedzibie). Jest to pełna wersja Baw się i buduj, która zapewnia większe zyski, ale wiąże się z dodatkowymi obowiązkami lokalowymi. Niemniej posiadanie własnego lokalu pomaga w identyfikacji marki przez klientów. Początkowa inwestycja powinna się zamknąć w kwocie 30.000zł + ewentualne koszty remontu lokalu. Średni miesięczny zysk oscyluje w granicach 5.000 - 8.000zł