fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Dzień Taty z klockami:)

Dzień Ojca wypada w najbliższy wtorek, 23 czerwca, ale my przygotowaliśmy specjalną atrakcję dla tatusiów i ich dzieci na najbliższą środę i czwartek. Jeżeli jesteś tatą i pamiętasz, jak w dzieciństwie budowałeś z Lego, to z pewnością czas spędzony wspólnie z dzieckiem na budowaniu z klocków, przyniesie radość zarówno Tobie, jak i dziecku! Zapraszamy na warsztaty specjalnie przygotowane z myślą o tatusiach i ich dzieciach. Budujemy w następujących terminach:

1. Środa (24 czerwca) godzina 17:00 – jeżeli Twoje dziecko jest w wieku 4-6 lat. Będziecie razem się bawić, a także rywalizować z innymi. Stworzycie własny pojazd wyścigowy!  Wykorzystacie klocki Kid K’nex oraz Maple.

Maple warsztaty z tatą

2. Środa (24 czerwca) godzina 18:30 – jeżeli Twoje dziecko jest w wieku 7-9 lat.Czy wytłumaczysz swojemu dziecku najszybciej ze wszystkich tatusiów, jak wykonać budowlę? Czy potraficie razem wykonać potężną konstrukcję? Sprawdzimy to przy użyciu klocków Zoob oraz Maple.

budowle Zoob

3. Czwartek (25 czerwca) godzina 17:00 – jeżeli Twoje dziecku jest w wieku 9-12 lat. Czy razem ze swoim dzieckiem potrafisz stworzyć idealny duet inżynierów? Czekają Was prawdziwe wyzwania konstrukcyjne z klockami K’nex oraz Gigo Green Energy.

Gigo dynamo

Zapraszamy do rezerwacji miejsc przez formularz kontaktowy lub mailowo: biuro@dzieciaki-buduja.pl. W treści prosimy wpisać wybrany dzień i godzinę oraz imię i nazwisko rodzica. Wszystkie warsztaty trwają 1 godzinę. Koszt: 30zł (rodzic + maksymalnie 2 dzieci)