fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Campy z klockami VEX IQ i konkurs

Od 8 października startujemy z serią campów z klockami VEX IQ. Capy przeznaczone są dla dzieci od 8 do 12 lat i mają zapewnić dużo dobrej zabawy, ale przede wszystkim uczyć dzieci podstaw programowania. Cały kurs obejmuje 8 dwugodzinnych spotkań. Ostatnie spotkanie trwa 3 godziny), a zakończony zostaje udziałem w specjalnie przygotowanych zawodach, kiedy to uczestnicy tworzą robota w dwuosobowych zespołach, a następnie programują go i nim sterują, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Zadaniem będzie przenoszenie kostek z punktu startowego do strefy zdobywania punktów. Dzieci będą zdobywały punkty poprzez sterowanie robotem za pomocą specjalnego kontrolera, a także poprzez wcześniejsze odpowiednie zaprogramowanie robota.

 

vex ramię robota

 

 

 

Zwycięzka para naszego pierwszego robotycznego konkursu otrzyma puchary, a wszystkim uczestnikom wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy. Cały kurs jest przeznaczony do nauki konkretnych umiejętności, które powinny być wykorzystane w trakcie ostatecznych zawodów. 

vex robot z piłkami

Koszt udziału w jednym campie to 50zł. Koszt udziału w całym kursie składającym się z 8 spotkań (ostatnie spotkanie to udział w konkursie) wynosi 320zł – płatne w dwóch ratach po 160zł. Daty campów:

Październik: 8, 15, 22, 29

Listopad: 5, 19, 26

Grudzień: 3

Wszystkie campy odbywają się w niedzielę o godzinie 11:00

Aby zapisać dziecko do udziału w jednym campie lub w całym kursie, należy wysłać maila na adres: biuro@dzieciaki-buduja.pl w treści wpisując imię i nazwisko dziecka, jego wiek oraz telefon kontaktowy do rodzica.