fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Campy świąteczne

W dniach wolnych od szkoły (27, 28, 29 grudnia) zapraszamy dzieciaki w wieku 6-12 lat na campy z klockami i robotyką. Zapewniamy opiekę w godzinach 7.30 – 16.30, a więc każdy rodzic, który w tych dniach pracuje, może zostawić dziecko w dobrych rękach.

Każdy dzień to warsztaty z innymi klockami i o innej tematyce:

1. 27 grudnia (środa) – Nowocześni pomocnicy św. Mikołaja

Jeżeli ktoś jeszcze wierzy, że w XXI wieku przy tak dużej liczbie dzieciaków na świecie i takiemu postępowi technologii, św. Mikołaj ma do pomocy tylko elfy i renifery, to jest w poważnym błędzie. Otóż idąc z duchem czasu, Mikołaj potrzebuje zautomatyzowanych robotów, które będą zajmowały się segregowaniem i dostarczaniem prezentów. Uczestnicy campów zbudują i zaprogramują takich nowoczesnych pomocników z użyciem klocków VEX IQ

2. 28 grudnia (czwartek) – Śniegowe zabawy w wersji 2.0

Czy tego dnia spadnie prawdziwy śnieg? Tego nie jesteśmy w stanie zagwarantować. Możemy natomiast zapewnić, że zajęcia w tym dniu będą bardzo śnieżne. Wykorzystamy klocki K’nex, Plus-Plus, czy Lego, aby stworzyć wyrzutnię dla kulek śnieżnych i inne atrakcje, które sprawią, że dzieciaki zapamiętają tę zimę jako bardzo przyjemną.

3. 29 grudnia (piątek) – Sylwestrowy Minecraft

Stawiasz jeden element, później drugi – powstaje Twoje pierwsze schronienie. Odkrywasz kopalnię i tworzysz coraz  bardziej okazałe konstrukcje. Wzorem popularnej gry stworzymy wystrzałowy świat, gdzie nie obowiązują żadne limity. Oprócz budowania, zaprogramujemy roboty i weźmiemy udział w serii wyzwań, które sprawią, że na twarzach dzieciaków pojawią się wypieki:)

Co zapewniamy?

  • program pełen atrakcji
  • opiekę instruktora
  • drugie śniadanie i obiad
  • wodę do picia i ciepłą herbatę:)

Koszt udziału w campach:

110zł za jeden dzień

lub 90zł za jeden dzień (przy rezerwacji miejsca do 8 grudnia lub przy rezerwacji na 3 dni campów)

 

Rezerwacje miejsc:

biuro@dzieciaki-buduja.pl lub 507-663-684

projekt-swiateczne-campy