fbpx
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Camp konstruktorski – edukacja na maxa!

Lubimy uczyć dzieci, lubimy patrzeć, jak rozwijają się manualnie i jak zmienia się ich podejście do budowania na przestrzeni czasu. To niesamowite jaką widać różnicę w pasji do szukania rozwiązań u dzieci, które chodzą do nas regularnie i u dzieci, które dopiero zaczynają z nami przygodę z budowaniem. Dzięki temu możemy powiedzieć, że to co robimy ma sens i dlatego wymyślamy rozwiązania, które jeszcze bardziej zaktywizują najmłodszych do nauki konstruowania. Takiego konstruowania, które zmusza do myślenia, a nie tylko odtwarzania.

W związku z tym wykreowaliśmy nowy program edukacyjny: Camp konstruktorski. Camp to aż 3 godziny intensywnych warsztatów edukacyjnych. W ich trakcie uczniowie budują ze specjalnej serii klocków Gigo Green Energy, uczestniczą także w eksperymentach oraz oglądają prezentacje. Każdy camp dotyczy innej części szeroko pojętej energii.

camp z energią plakat

Wiele osób mówi nam, że poszukuje warsztatów, które odbywają się regularnie w weekendy, bo w tygodniu już brakuje czasu na takie wypady. Dlatego właśnie dopasowaliśmy się do Państwa i organizuemy campy w weekendy – niedziele o godzinie 10. Udział w jednym campie kosztuje 50zł, natomiast pakiet 5 campów to cena 200zł. W trakcie campów zapewniamy drugie śniadanie. Nieco więcej na temat wykorzystywanych podczas campów, serii klocków Gigo Green Energy można się dowiedzieć z poniższego testu:

 

Zgłoszenia na campy można wysyłać przez formularz kontaktowy. Prosimy o wpisanie: „zgłoszenie na camp (data campu lub „5 campów”)”, imię dziecka i wiek dziecka.