Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl
URODZINY 
INNE NIŻ WSZYSTKIE

Urodziny dla dzieci

Chcesz zaplanować swojemu maluchowi imprezę, którą będzie wspominał przez długi czas? Organizacja urodzin dla dzieci w Szczecinie i okolicach to nasza specjalność! Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewnią świetną zabawę Twojej córeczce lub synkowi i ich przyjaciołom.

Wiemy, że najmłodsi mają różne upodobania, dlatego też przygotowaliśmy kilka tematów tego typu imprez:

 • Podróż do krainy bajek,
 • Misja specjalna,
 • Uwaga! Budowa!
 • Wszystko się rusza.

Nie znalazłeś nic dla swojej pociechy? Skontaktuj się z nami, a wspólnie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla dzieci.

Aby dostosować się do potrzeb rodziców i ich pociech, oferujemy dwa pakiety. W standardowym (do 8 osób) przygotowujemy niezwykłe zaproszenia dla gości, oferujemy słodki poczęstunek i napoje.

W pakiecie rozszerzonym (do 12 osób) proponujemy również kawę i herbatę dla rodziców oraz wykonujemy zdjęcie, które potem przekazujemy Wam w formie elektronicznej.

1. Jedyne takie miejsce w Szczecinie

Nigdzie indziej nie znajdziecie Państwo miejsca z taką różnorodnością klocków. Dzięki temu możemy przygotowywać urodziny dla dzieci dopasowane do wieku naszych gości. To też sprawia, że na tych imprezach świetnie się bawią zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Po prostu klocki, którymi dysponujemy uwalniają kreatywność!

2. Profesjonalne prowadzenie

Na pewno nie będzie nudy!

Nasi animatorzy to młode i kreatywne osoby, które doskonale organizują czas podczas wydarzenia.
Pomagają w tworzeniu konstrukcji z klocków, pobudzają wyobraźnię maluchów i ożywiają temat przewodni. Dzięki ich zaangażowaniu solenizanci wraz z przyjaciółmi naprawdę świetnie się bawią. Animatorzy przeprowadzili już wiele imprez urodzinowych i przygotowali liczne atrakcje dla dzieci, dzięki czemu zdobyli duże doświadczenie w pracy z maluchami.

Doskonale wiedzą jak załagodzić ewentualny spór, jak też jak zachęcić maluchy do zabawy i sprawdzić by wciągnęła je na dłuższy czas. Jakość naszych usług to dla nas priorytet.

GWARANTUJEMY, że osoba prowadząca urodziny jest do tego przygotowana i przeszkolona, a ponadto posiada odpowiednie podejście do dzieci.

3. Komfortowa przestrzeń

Wiemy, jak ważne jest dla Państwa, aby zarówno dzieci, jak i rodzice czuli się swobodnie. W sali urodzinowej na podłodze położone są panele, a dzieci budują na niskich stolikach lub na podłodze – po to, aby poczuły się, jak w domu. Rodzice mają natomiast do dyspozycji przyjemnie urządzoną przestrzeń, gdzie mogą spokojnie porozmawiać. W zakładce Galeria możesz obejrzeć filmy 360 prezentujące nasze wnętrza – rozejrzyj się po salach Baw się i buduj!

4. Tematy imprez urodzinowych dopasowanych dla dzieci

Podróż do Krainy Bajek

Misja Specjalna

Uwaga! Budowa!

Wszystko się rusza

Temat indywidualny

Walki robotów

Programowanie? – łatwa rzecz!

Dzieci udają się w daleką podróż!

Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ muszą najpierw tam dotrzeć.
Pierwszą atrakcją dla dzieci jest więc budowanie najdłuższego pociągu, który dowiezie dzieci do Krainy Bajek.

Przygotowanie takiej konstrukcji jest bardzo angażujące, a nasi animatorzy dbają, by maluchy poczuły smak przygody. W czasie wyprawy pociągiem do Krainy Bajek na uczestników czekają niespodzianki i specjalne zadania do wykonania. Jak pokonacie rzekę? A jak już dotrzecie na miejsce, to czy będziecie potrafili otworzyć drzwi do Krainy Bajek?

Wszyscy uczestnicy zaangażowani zostają także w budowanie bajkowych postaci, co pozwala zaludnić fantastyczną krainę niesamowitymi stworzeniami. Nie lada wyzwaniem będzie także tworzenie bajkowego zamku, bo prawdziwa Kraina Bajek musi posiadać swój pałac.

Na urodzinach wykorzystywane są, m.in. klocki: Gigo, Plus-Plus, Kid K’nex, Lego, Maple, Clics.

Uczestnicy wcielają się w rolę super detektywów!

Z „Baw się i buduj” ukradziona została bardzo cenna skrzynia. Pomóżcie nam ją odnaleźć! Złodziej zostawił ślady.

To idealne wskazówki, które pomogą uczestnikom wydarzenia rozwikłać zagadkę. Dzięki wykonaniu kolejno poszczególnych zadań grupa odszuka winnego.

Przygotujcie się na prawdziwe wyzwania i niezwykłe atrakcje dla dzieci, jak budowanie labiryntu z kloców dla chodzących robaków lub tworzenie wymarzonego domku z klocków drewnianych.

Ogromnym zaangażowaniem u maluchów cieszy się budowanie śmiesznych stworków z klockami Buncems. Każde prawidłowo wykonane zadanie, odblokowuje kawałek mapy.

Czy będziecie zgranym zespołem detektywistycznym, który rozwiąże tajemnicę zaginionej skrzyni? W trakcie urodzin mogą być wykorzystywane klocki: K’nex, Kid K’nex, Plus-Plus, Geomag, PlentyPlay.

Twoja pociecha już zdradza zainteresowanie majsterkowaniem?

Widzisz, że uwielbia tworzyć konstrukcje i świat techniki ją pociąga?

Organizacja urodzin o charakterze technicznym to świetny pomysł dla Ciebie. To oferta przeznaczona dla starszych dzieci – od 8 lat.

W trakcie zabawy powstaje plac budowy z ciężkimi autami, które są w stanie przewieźć towar i z dźwigami, które mogą podnosić elementy budowlane na odpowiednią wysokość. Solenizanci wraz z przyjaciółmi są zaangażowani w wiele ciekawych atrakcji dla dzieci jak: w budowanie aut z silnikiem do przewożenia kloców.

Wykorzystane zostają silniki, które napędzą pojazdy. Młodym majsterkowiczom powierzone jest także stworzenie osiedla z kloców Maple z prawdziwego zdarzenia, a także zbudowanie otoczenia dla powstałego osiedla.

W trakcie urodzin technicznych wykorzystywane mogą być klocki K’nex, Engino, Maple, Gigo.

W trakcie tych urodzin, dzieci tworzą budowle i konstrukcje, które charakteryzuje ruch.

Z pewnością powstaną auta.

A na tym atrakcje dla dzieci się nie kończą. Animatorzy angażują maluchy w budowanie tras dla wyścigowych samochodów.

Ponadto odkrywają przed uczestnikami w jaki sposób można napędzić auta. Pokazują jak zwykła gumka do włosów pomoże nam wprawić maszynę w ruch.

W trakcie zabawy maluchy budują także tory kulkowe i dowiadują się co zrobić, aby kulka leciała jeszcze szybciej.

Organizacja urodzin dla dzieci w tym wariancie to gwarancja pełnego ekscytacji i zabawy czasu. Maluchy odkrywają niezwykły świat, a nawet podpatrują jak wygląda programowanie małych robotów i sami próbują swych sił w tym zadaniu.

W trakcie zabawy wykorzystywane są klocki Gigo, K’nex, Maple, PlentyPlay, Quercetti

Jeżeli Państwa dziecko ma jakieś szczególne zainteresowania, wokół których chcielibyście Państwo zorganizować urodziny – z chęcią podejmiemy się takiego wyzwania.

Odkrywamy przed wami coś nowego. Jeżeli twoje dziecko uwielbia poznawać nowe klocki to jest to idealna atrakcja dla niego.
Walki robotów to coś, co nie często się słyszy, a jeszcze rzadziej uczestniczy.
A na tych właśnie urodzinach zostaną zbudowane roboty przez wszystkich uczestników zabawy.
Z pomocą instrukcji, zaczniemy od zbudowania podstaw, do których później będzie można dobudować własne konstrukcje, które pomogą w zostaniu na ringu jak najdłużej.
Na koniec przypada największa zabawa, czyli sama walka.
Na ringu, w dwóch równoległych rogach stoją… Roboty! Tak a do tego to są wasze roboty!
Pamiętajcie – wygrywa najwytrwalszy!
W trakcie zabawy wykorzystywane są klocki Vex IQ, Clicks lub Maple.

Czy twoje dziecko jest zainteresowane konstrukcjami i komputerami? Jeżeli tak to na pewno spodoba się im ten temat.
Jest to oferta dla dzieci, które znają się już na programowaniu oraz dla osób które nigdy nie miały z nim styczności, ponieważ z nami programowanie jest łatwe, przyjemne a co najważniejsze jest przy tym mnóstwo zabawy!
Wraz z nami będzie można zbudować i zaprogramować żabę tak aby skoczyła tyle razy ile chcemy lub wyścigówkę, która będzie na tyle szybka, że prześcignie wszystkie pozostałe.
Kolejną atrakcją są roboty które można programować oraz aby przyspieszały lub zwalniały za pomocą specjalnych kodów.
W trakcie zabawy wykorzystywane są klocki Lego WeDo, Ozoboty.

5. Pozytywne opinie klientów

Komentarz mojego 7-letniego syna, po imprezce urodzinowej z klockami mówi sam za siebie: „Najlepsze urodziny jakie miałem”. Dziękuję Panu Krzysztofowi i jego żonie za pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego dziecka oraz wyrozumiałość dla rodziców Polecam w 100%

mama Kajetana

Niesamowite miejsce. Majka nie chciała wychodzić. Ja też.

mama Mai

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą organizację urodzin. Zdjęcia są także rewelacyjne. Podejrzewam że za rok również skorzystamy z Państwa usług, a w międzyczasie będziemy pojawiać się indywidualnie. Jesteście wspaniali w tym co robicie. Z pewnością będziemy Was polecać.

mama Antka

Wybierz swój pakiet

Pakiet podstawowy

400zł

 • eleganckie zaproszenia
 • napoje dla dzieci
 • poczęstunek dla dzieci
 • jednorazowa zastawa dla dzieci i rodziców
 • 1 animator
 • do 8 osób

Pakiet rozszerzony

450zł

 • eleganckie zaproszenia
 • napoje dla dzieci
 • poczęstunek dla dzieci
 • jednorazowa zastawa dla dzieci i rodziców
 • 2 animatorów
 • do 12 osób
 • kawa/herbata dla rodziców
 • zdjęcia z imprezy w formie elektronicznej

Wiemy, jak ważny podczas imprezy urodzinowej jest tort. Właśnie dlatego pozostawiamy ten element organizacji rodzicom.

Z pewnością dobierzecie ulubiony smak malucha oraz wybierzecie fantastyczny kształt, który zachwyci solenizanta. Prosimy o przyniesienie ciasta bądź tortu we własnym zakresie przed wydarzeniem. Zatroszczymy się o jego przechowanie i podamy w odpowiednim momencie imprezy.

Zapewniamy natomiast w cenie organizacji urodzin dla dzieci szereg przekąsek dla najmłodszych. Mamy doświadczenie i doskonale wiemy, co uwielbiają Państwa pociechy.

Dlatego wśród drobnych przysmaków znajdą się:

 • paluszki,
 • chrupki,
 • ciastka kruche,
 • ciastka w czekoladzie,
 • żelki,
 • popcorn,
 • draże,
 • napoje.

...i zarezerwuj termin

Imprezy urodzinowe organizujemy w soboty (godzina 14:00 - 16:00, 17:00 - 19:00) oraz w niedziele (godzina 14:00 - 16:00, 17:00 - 19:00)
Rezerwacja urodzin
Sending

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

737 – 163 – 544


popularne podstrony: