Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl
URODZINY 
INNE NIŻ WSZYSTKIE

Urodziny dla dzieci

Chcesz zaplanować swojemu maluchowi imprezę, którą będzie wspominał przez długi czas? Organizacja urodzin dla dzieci w Szczecinie i okolicach to nasza specjalność! Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewnią świetną zabawę Twojej córeczce lub synkowi i ich przyjaciołom.

Wiemy, że najmłodsi mają różne upodobania, dlatego też przygotowaliśmy kilka tematów tego typu imprez:

 • Podróż do krainy bajek,
 • Misja specjalna,
 • Uwaga! Budowa!
 • Wszystko się rusza.

Nie znalazłeś nic dla swojej pociechy? Skontaktuj się z nami, a wspólnie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla dzieci.

Aby dostosować się do potrzeb rodziców i ich pociech, oferujemy dwa pakiety. W standardowym (do 8 osób) przygotowujemy niezwykłe zaproszenia dla gości, oferujemy słodki poczęstunek i napoje.

W pakiecie rozszerzonym (do 12 osób) proponujemy również kawę i herbatę dla rodziców oraz wykonujemy zdjęcie, które potem przekazujemy Wam w formie elektronicznej.

1. Jedyne takie miejsce w Szczecinie

Nigdzie indziej nie znajdziecie Państwo miejsca z taką różnorodnością klocków. Dzięki temu możemy przygotowywać urodziny dla dzieci dopasowane do wieku naszych gości. To też sprawia, że na tych imprezach świetnie się bawią zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Po prostu klocki, którymi dysponujemy uwalniają kreatywność!

2. Profesjonalne prowadzenie

Jakość naszych usług to dla nas priorytet. GWARANTUJEMY, że osoba prowadząca urodziny jest do tego przygotowana i przeszkolona. 

3. Komfortowa przestrzeń

Wiemy, jak ważne jest dla Państwa, aby zarówno dzieci, jak i rodzice czuli się swobodnie. W sali urodzinowej na podłodze położone są panele, a dzieci budują na niskich stolikach lub na podłodze – po to, aby poczuły się, jak w domu. Rodzice mają natomiast do dyspozycji przyjemnie urządzoną przestrzeń, gdzie mogą spokojnie porozmawiać.

4. Tematy urodzinowe dopasowane do dziecka

Podróż do Krainy Bajek

Misja Specjalna

Uwaga! Budowa!

Wszystko się rusza

Temat indywidualny

Dzieci udają się w daleką podróż, ale to nie jest takie łatwe, aby tam dotrzeć. Najpierw muszą zbudować pojazdy, którymi tam dotrą, a po drodze czekają na nich niespodzianki i specjalne zadania do wykonania. Jak pokonacie rzekę? A jak już dotrzecie na miejsce, to czy będziecie potrafili otworzyć drzwi do Krainy Bajek? Na urodzinach wykorzystywane są, m.in. klocki: Gigo, Plus-Plus, Kid K’nex, Lego, Maple, Clics

Uczestnicy wcielają się w rolę super detektywów. Z Baw się i buduj ukradziona została bardzo cenna skrzynia. Pomóżcie nam ją odnaleźć! Złodziej zostawił nam serię zadań do wykonania. Każde prawidłowo wykonane zadanie, odblokowuje kawałek mapy. Czy będziecie zgranym zespołem detektywistycznym, który rozwiąże tajemnicę zaginionej skrzyni? W trakcie urodzin mogą być wykorzystywane klocki: K’nex, Kid K’nex, Plus-Plus, Geomag, PlentyPlay

Urodziny o charakterze technicznym przeznaczone dla dzieci od 8 lat. W trakcie zabawy powstaje plac budowy z ciężkimi autami, które są w stanie przewieźć towar i z dźwigami, które mogą podnosić elementy budowlane na odpowiednią wysokość. Wykorzystane zostają silniki, które napędzą pojazdy. W trakcie urodzin wykorzystywane mogą być klocki K’nex, Engino, Maple, Gigo

W trakcie tych urodzin, dzieci tworzą budowle i konstrukcje, które charakteryzuje ruch. Z pewnością powstaną auta. W jaki sposób można je napędzić? A czy zwykła gumka do włosów pomoże nam wprawić maszynę w ruch? Jak zbudować najlepszy tor dla kulki? Co zrobić, aby leciała jeszcze szybciej? Na te i wiele innych pytań będą odpowiadać urodzinowi goście poprzez tworzenie odpowiednich konstrukcji. Na urodzinach wykorzystwane są klocki Gigo, K’nex, Maple, PlentyPlay, Quercetti

Jeżeli Państwa dziecko ma jakieś szczególne zainteresowania, wokół których chcielibyście Państwo zorganizować urodziny – z chęcią podejmiemy się takiego wyzwania.

5. Pozytywne opinie klientów

Komentarz mojego 7-letniego syna, po imprezce urodzinowej z klockami mówi sam za siebie: „Najlepsze urodziny jakie miałem”. Dziękuję Panu Krzysztofowi i jego żonie za pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego dziecka oraz wyrozumiałość dla rodziców Polecam w 100%

mama Kajetana

Niesamowite miejsce. Majka nie chciała wychodzić. Ja też.

mama Mai

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą organizację urodzin. Zdjęcia są także rewelacyjne. Podejrzewam że za rok również skorzystamy z Państwa usług, a w międzyczasie będziemy pojawiać się indywidualnie. Jesteście wspaniali w tym co robicie. Z pewnością będziemy Was polecać.

mama Antka

Wybierz swój pakiet

Pakiet podstawowy

400zł

 • eleganckie zaproszenia
 • napoje dla dzieci
 • poczęstunek dla dzieci
 • jednorazowa zastawa dla dzieci i rodziców
 • 1 animator
 • do 8 osób

Pakiet rozszerzony

450zł

 • eleganckie zaproszenia
 • napoje dla dzieci
 • poczęstunek dla dzieci
 • jednorazowa zastawa dla dzieci i rodziców
 • 2 animatorów
 • do 12 osób
 • kawa/herbata dla rodziców
 • zdjęcia z imprezy w formie elektronicznej

...i zarezerwuj termin

Imprezy urodzinowe organizujemy w soboty (godzina 14:00 - 16:00, 17:00 - 19:00) oraz w niedziele (godzina 11:00 - 13:00, 14:00 - 16:00, 17:00 - 19:00)
Rezerwacja urodzin
Sending

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

507 – 663 – 684