• Newsletter

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

URODZINY DLA DZIECI

Zorganizujemy urodziny z klockami dla dzieci w wieku 5-12 lat. Naszym największym atutem jest zróżnicowany program, zaangażowanie w realizowane imprezy urodzinowe oraz doskonałe opinie klientów (sprawdź na Facebooku). Wszystkie tematy urodzinowe, formularz zgłoszeniowy oraz cennik znajduje się na tej stronie.

Imprezy urodzinowe dla dzieci Szczecin

Chcesz zaplanować swojemu maluchowi imprezę, którą będzie wspominał przez długi czas? Organizacja urodzin dla dzieci w Szczecinie i okolicach to nasza specjalność! Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewnią świetną zabawę Twojej córeczce lub synkowi i ich przyjaciołom.

Imprezy urodzinowe dla dzieci to nasza specjalność – zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt urodzin, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co podoba się dzieciakom. Każde urodziny dziecka wyglądają inaczej – nasi animatorzy to osoby spontaniczne, które potrafią szybko reagować i dostosowywać plan zabawy do oczekiwań dzieci. Sprawimy, że Twoje dziecko będzie miało super urodziny!

Wiemy, że najmłodsi mają różne upodobania, dlatego też przygotowaliśmy kilka tematów tego typu imprez:

 • Podróż do krainy bajek,
 • Misja specjalna,
 • Uwaga! Budowa!
 • Wszystko się rusza.
 • Walki robotów

Gdzie kreatywne urodziny dla dziecka? – w Baw się i buduj!

W organizowanym przez nas pakiecie urodzinowym proponujemy poczęstunek oraz napoje dla 10 osób, niezwykłe zaproszenia dla gości, kawę i herbatę dla rodziców.

1. Jedyne takie miejsce na urodziny w Szczecinie

Nigdzie indziej nie znajdziesz miejsca z taką różnorodnością klocków. Dzięki temu możemy przygotowywać super kreatywne urodziny dla dzieci dopasowane do wieku naszych gości. To też sprawia, że na tych imprezach świetnie się bawią zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Po prostu klocki, którymi dysponujemy uwalniają kreatywność! Oprócz organizacji urodzin dla dzieci na co dzień zajmujemy się również warsztatami polegającymi na budowie kreatywnych konstrukcji z klocków – dysponujemy więc ogromną ilością różnorodnych klocków, które wykorzystujemy podczas imprez urodzinowych. Pozwalamy dzieciom swobodnie budować, nie narzucając własnego zdania, lecz równocześnie nad budowami czuwają instruktorzy, którzy w każdej chwili gotowi są pomóc ukończyć projekt.

2. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci

Na pewno nie będzie nudy!

Nasi animatorzy to młode i kreatywne osoby, które doskonale organizują czas podczas wydarzenia. Pomagają w tworzeniu konstrukcji z klocków, pobudzają wyobraźnię maluchów i ożywiają temat przewodni. Dzięki ich zaangażowaniu solenizanci wraz z przyjaciółmi naprawdę świetnie się bawią. Animatorzy przeprowadzili już wiele imprez urodzinowych i przygotowali liczne atrakcje dla dzieci, dzięki czemu zdobyli duże doświadczenie w pracy z maluchami.

Doskonale wiedzą jak załagodzić ewentualny spór, jak też jak zachęcić maluchy do zabawy i sprawdzić by wciągnęła je na dłuższy czas. Jakość naszych usług to dla nas priorytet.

GWARANTUJEMY, że osoba prowadząca imprezy urodzinowe dla dzieci jest do tego przygotowana i przeszkolona, a ponadto posiada odpowiednie podejście do dzieci.

Nasi animatorzy pracują na co dzień z różnymi grupami wiekowymi (od 4 do 12 lat), dlatego wiedzą, jakie umiejętności wykazują dzieci na danym poziomie rozwoju. Wszystkie zabawy dostosowane są więc do wieku uczestników, dzięki czemu organizowane przez nas super urodziny dla dzieci przebiegają w przyjemnej atmosferze i rozwijają kreatywność.

3. Komfortowa przestrzeń

Wiemy, jak ważne jest dla naszych Klientów, aby zarówno dzieci, jak i rodzice czuli się swobodnie. W sali urodzinowej na podłodze położony jest dywan, a dzieci budują na niskich stolikach lub na podłodze – po to, aby poczuły się, jak w domu. Nasza sala urodzinowa jest nowoczesna i komfortowo urządzona. Zadbaliśmy przede wszystkim o to, by była bezpieczna dla dzieci uczestniczących w imprezie urodzinowej. Dbamy również o higienę zabawy, dlatego poczęstunek dla dzieci znajduje się w innej sali niż klocki do budowy.

Rodzice mają natomiast do dyspozycji przyjemnie urządzoną przestrzeń, gdzie mogą spokojnie porozmawiać. Imprezy urodzinowe dla dzieci są więc również okazją do miłych spotkań, a przy tym umożliwiają rodzicom zapoznanie się z miejscem, w którym organizujemy ciekawe warsztaty budowania z klocków. Urodziny dziecka mogą więc trwać nawet cały rok, jeśli nasza oferta przypadnie mu do gustu i będzie chciało przychodzić na warsztaty w każdą sobotę. W zakładce Galeria możesz obejrzeć filmy 360 prezentujące nasze wnętrza – rozejrzyj się po salach Baw się i buduj!

4. Tematy imprez urodzinowych dopasowanych dla dzieci

Podróż do Krainy Bajek

Misja Specjalna

Uwaga! Budowa!

Wszystko się rusza

Temat indywidualny

Walki robotów

Dzieci udają się w daleką podróż!

Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ muszą najpierw tam dotrzeć.
Pierwszą atrakcją dla dzieci jest więc budowanie najdłuższego pociągu, który dowiezie dzieci do Krainy Bajek.

Przygotowanie takiej konstrukcji jest bardzo angażujące, a nasi animatorzy dbają, by maluchy poczuły smak przygody. W czasie wyprawy pociągiem do Krainy Bajek na uczestników czekają niespodzianki i specjalne zadania do wykonania. Jak pokonacie rzekę? A jak już dotrzecie na miejsce, to czy będziecie potrafili otworzyć drzwi do Krainy Bajek?

Wszyscy uczestnicy zaangażowani zostają także w budowanie bajkowych postaci, co pozwala zaludnić fantastyczną krainę niesamowitymi stworzeniami. Nie lada wyzwaniem będzie także tworzenie bajkowego zamku, bo prawdziwa Kraina Bajek musi posiadać swój pałac.

Na urodzinach wykorzystywane są, m.in. klocki: Gigo, Plus-Plus, Kid K’nex, Lego, Maple, Clics.

Uczestnicy wcielają się w rolę super detektywów!

Z „Baw się i buduj” ukradziona została bardzo cenna skrzynia. Pomóżcie nam ją odnaleźć! Złodziej zostawił ślady.

To idealne wskazówki, które pomogą uczestnikom wydarzenia rozwikłać zagadkę. Dzięki wykonaniu kolejno poszczególnych zadań grupa odszuka winnego.

Przygotujcie się na prawdziwe wyzwania i niezwykłe atrakcje dla dzieci, jak budowanie labiryntu z kloców dla chodzących robaków lub tworzenie wymarzonego domku z klocków drewnianych.

Ogromnym zaangażowaniem u maluchów cieszy się budowanie śmiesznych stworków z klockami Buncems. Każde prawidłowo wykonane zadanie, odblokowuje kawałek mapy.

Czy będziecie zgranym zespołem detektywistycznym, który rozwiąże tajemnicę zaginionej skrzyni? W trakcie urodzin mogą być wykorzystywane klocki: K’nex, Kid K’nex, Plus-Plus, Geomag, PlentyPlay.

Twoja pociecha już zdradza zainteresowanie majsterkowaniem?

Widzisz, że uwielbia tworzyć konstrukcje i świat techniki ją pociąga?

Organizacja urodzin o charakterze technicznym to świetny pomysł dla Ciebie. To oferta przeznaczona dla starszych dzieci – od 8 lat.

W trakcie zabawy powstaje plac budowy z ciężkimi autami, które są w stanie przewieźć towar i z dźwigami, które mogą podnosić elementy budowlane na odpowiednią wysokość. Solenizanci wraz z przyjaciółmi są zaangażowani w wiele ciekawych atrakcji dla dzieci jak: w budowanie aut z silnikiem do przewożenia kloców.

Wykorzystane zostają silniki, które napędzą pojazdy. Młodym majsterkowiczom powierzone jest także stworzenie osiedla z kloców Maple z prawdziwego zdarzenia, a także zbudowanie otoczenia dla powstałego osiedla.

W trakcie urodzin technicznych wykorzystywane mogą być klocki K’nex, Engino, Maple, Gigo.

W trakcie tych urodzin, dzieci tworzą budowle i konstrukcje, które charakteryzuje ruch.

Z pewnością powstaną auta.

A na tym atrakcje dla dzieci się nie kończą. Animatorzy angażują maluchy w budowanie tras dla wyścigowych samochodów.

Ponadto odkrywają przed uczestnikami w jaki sposób można napędzić auta. Pokazują jak zwykła gumka do włosów pomoże nam wprawić maszynę w ruch.

W trakcie zabawy maluchy budują także tory kulkowe i dowiadują się co zrobić, aby kulka leciała jeszcze szybciej.

Organizacja urodzin dla dzieci w tym wariancie to gwarancja pełnego ekscytacji i zabawy czasu. Maluchy odkrywają niezwykły świat, a nawet podpatrują jak wygląda programowanie małych robotów i sami próbują swych sił w tym zadaniu.

W trakcie zabawy wykorzystywane są klocki Gigo, K’nex, Maple, PlentyPlay, Quercetti

Jeżeli Państwa dziecko ma jakieś szczególne zainteresowania, wokół których chcielibyście Państwo zorganizować urodziny – z chęcią podejmiemy się takiego wyzwania.

Odkrywamy przed wami coś nowego. Jeżeli twoje dziecko uwielbia poznawać nowe klocki to jest to idealna atrakcja dla niego.

Walki robotów to coś, co nie często się słyszy, a jeszcze rzadziej uczestniczy. A na tych właśnie urodzinach zostaną zbudowane roboty przez wszystkich uczestników zabawy.
Z pomocą instrukcji, zaczniemy od zbudowania podstaw, do których później będzie można dobudować własne konstrukcje, które pomogą w zostaniu na ringu jak najdłużej.

Na koniec przypada największa zabawa, czyli sama walka. Na ringu, w dwóch równoległych rogach stoją… Roboty! Tak a do tego to są wasze roboty!

Pamiętajcie – wygrywa najwytrwalszy!

W trakcie zabawy wykorzystywane są klocki Vex IQ, Clicks lub Maple.

5. Pozytywne opinie klientów

Komentarz mojego 7-letniego syna, po imprezce urodzinowej z klockami mówi sam za siebie: „Najlepsze urodziny jakie miałem”. Dziękuję Panu Krzysztofowi i jego żonie za pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego dziecka oraz wyrozumiałość dla rodziców Polecam w 100%

mama Kajetana

Niesamowite miejsce. Majka nie chciała wychodzić. Ja też.

mama Mai

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą organizację urodzin. Zdjęcia są także rewelacyjne. Podejrzewam że za rok również skorzystamy z Państwa usług, a w międzyczasie będziemy pojawiać się indywidualnie. Jesteście wspaniali w tym co robicie. Z pewnością będziemy Was polecać.

mama Antka

Wybierz swój pakiet urodzinowy

Pakiet urodzinowy

400zł

 • eleganckie zaproszenia
 • napoje dla dzieci
 • poczęstunek dla dzieci
 • jednorazowa zastawa dla dzieci i rodziców
 • 1 animator
 • 10 osób
 • kawa/herbata dla rodziców
 • przy liczbie dzieci powyżej 10 - dopłata za każde dziecko wynosi 20zł

Imprezy urodzinowe dla dzieci z tortem

Wiemy, jak ważny podczas imprezy urodzinowej jest tort. Właśnie dlatego pozostawiamy ten element organizacji rodzicom.

Z pewnością dobierzecie ulubiony smak malucha oraz wybierzecie fantastyczny kształt, który zachwyci solenizanta. Prosimy o przyniesienie ciasta bądź tortu we własnym zakresie przed wydarzeniem. Zatroszczymy się o jego przechowanie i podamy w odpowiednim momencie imprezy.

Zapewniamy natomiast w cenie organizacji urodzin dla dzieci szereg przekąsek dla najmłodszych. Mamy doświadczenie i doskonale wiemy, co uwielbiają Państwa pociechy.

...i zarezerwuj termin

Imprezy urodzinowe organizujemy w soboty (godzina 14:00 - 16:00, 17:00 - 19:00) oraz w niedziele (godzina 14:00 - 16:00, 17:00 - 19:00)

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

737 – 163 – 544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl