• Newsletter

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w październiku

Zaprojektuj wymarzony dom - Maple i Plus-Plus

5.10.2019

Warsztaty, na których dzieciaki wcielają się w role architektów i dekoratorów. Ich zadaniem jest zaplanowanie wyglądu całego domu z poszczególnymi pomieszczeniami, następnie realizacja tego planu w praktyce, by w końcu udekorować wszystkie pomieszczenia przy użyciu klocków Plus-Plus.

Od portu do portu - LaQ i Maple

12.10.2019

Na zbliżających się warsztatach dzieci stworzą najpierw swoje statki i żaglowce, które będa pokonywały wielką wodę. Tylko, gdzie się później zatrzymają? Przycumują do właśnie zbudowanych portów z klocków Maple.

Bohaterowie z bajek - klocki Plus-Plus

19.10.2019

Na tych warsztatach spróbujemy zbudować świat pełen bajkowych postaci. Tylko u nas Kubuś Puchatek będzie mógł spotkać Papę Smerfa, czy Pszczółkę Maję. Do zbudowania postaci, dzieciaki użyją kolorowych szablonów.

Wesołe miasteczko - K'nex

26.10.2019

Dzieciaki uwielbiają wypady do wesołego miasteczka. Tym razem zbudują własne. Kto się odważy wsiąść na Diabelski Młyn? A może ktoś zechce zbudować swoją własną karuzelę. Wykorzystamy do tych warsztatów zarówno klocki Lego, jaki i klocki K’nex.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl