• Newsletter

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w maju

Wieża Eiffla z klocków K'nex

11.5.2019

Jaka jest najsłynniejsza budowla Paryża? Oczywiście Wieża Eiffla – każdy ją dobrze kojarzy – a uczestnicy sobotnich warsztatów, wcielą się w konstruktorów tego dzieła architektury.

Kulodromy - Quercetti i Maple

18.5.2019

To zawsze przyciąga uwagę dzieci – tory kulkowe. Dzieciaki zaprojektują swój własny, ale co najważniejsze – wprawią go w ruch dzięki silnikowi. W ten sposób kulki będą pędziły po torze, a następnie windą przewiezione na sam szczyt, gdzie od nowa wystartują w zabawie.

Coraz więcej ludzi - Lego

25.5.2019

Najpierw powstaje pierwszy dom, w którym osiedla się rodzina. Po pewnym czasie zaczyna im się nudzić samym, ale na całe szczęście powstają kolejne domy, w których zamieszkują kolejne rodziny. Zaprzyjaźniają się, ale brakuje im szkół i przedszkola dla dzieci. Gdy udaje się stworzyć placówki edukacyjne – coraz więcej osób osiedla się w małej miejscowości. Ile osób ostatecznie zamieszka? Czego jeszcze będą potrzebowali mieszkańcy? O tym zadecydują dzieciaki.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

 

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl