• Newsletter
Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty we wrześniu

Przywitanie nowego roku szkolnego - PlusPlus i Ozobot

15.09.2018

Żegnajcie wakacje, witaj szkoło. Na dzisiejszych warsztatach pokażecie naszym Ozobotom, gdzie zawędrowaliście w te wakacje. Z nad morza i gór pokona on trasę pod wasze szkoły. Jak myślicie będzie to dla niego długa i męcząca trasa? Zapraszamy do sprawdzenia 🙂

Średniowieczne miasto - K'nex i Maple

22.09.2018

Gdzie żyli i czym się zajmowali ludzie w czasach średniowiecza? Jak wyglądało życie za czasów królów? Na dzisiejszych warsztatach przeniesiemy się w przeszłość, aby odtworzyć średniowieczne zamki z klocków K’nex, mury obronne z Maple oraz okoliczne wioski i pola z Plus Plusów.

Tory dla samochodów – Clics

29.09.2018

Zapraszamy na szalony wyścig samochodów. Klocki Clics tym razem przyjdą nam z pomocą przy budowaniu torów. Inne klocki posłużą do budowania trybun, a dzięki temu każdy uczestnik poczuje się jakby był na prawdziwym wyścigowym torze.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

 

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl