Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w październiku

Od portu do portu_LaQ i Maple

7.10.2017

Na zbliżających się warsztatach dzieci stworzą najpierw swoje statki i żaglowce, które będa pokonywały wielką wodę. Tylko, gdzie się później zatrzymają? Przycumują do właśnie zbudowanych portów z klocków Maple.

Wesołe miasteczko_K'nex, Lego

14.10.2017

Dzieciaki uwielbiają wypady do wesołego miasteczka. Tym razem zbudują własne. Kto się odważy wsiąść na Diabelski Młyn? A może ktoś zechce zbudować swoją własną karuzelę. Wykorzystamy do tych warsztatów zarówno klocki Lego, jaki i klocki K’nex.

Postacie z bajek_Plus-Plus

21.10.2017

Na tych warsztatach spróbujemy zbudować świat pełen bajkowych postaci. Tylko u nas Kubuś Puchatek będzie mógł spotkać Papę Smerfa, czy Pszczółkę Maję. Do zbudowania postaci, dzieciaki użyją kolorowych szablonów.

Co się dzieje na Marsie?_Zometool, Bunchems, Kid K'nex

28.10.2017

Czy na Marsie jest jakieś życie? Czy mogą tam mieszkać przeróżne stwory? Jak wyglądają? Spróbujemy sobie odpowiedzieć na to pytanie w najlepszy sposób jaki znamy – poprzez budowanie. Jeżeli do tego wykorzystujemy tak plastyczne klocki, jak Kid K’nex oraz Bunchems, to możemy być pewni, że powstaną fantastyczne konstrukcje.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684


popularne podstrony: