• Newsletter
Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w styczniu

Maszyna Goldberga - klocki K'nex i inne

5.1.2019

Maszyna Goldberga charakteryzuje się tym, że jest złożona z kilku lub nawet kilkudziesięciu osobnych mechanizmów i jeden mechanizm kończąc swoje działanie uruchamia kolejny, np. kulka toczy się z wysokości i uderza w autko – później autko najeżdża na przycisk, który włącza mechanizm rozrzucający kulki, itp. Jest to jeden z wielu przykładów maszyny Goldberga, a wszystko jest ograniczone jedynie pomysłowością

Zaprojektuj własne logo

12.1.2019

Zajęcia i z kartkami, i z komputerami, i z klockami. Na początku nasi uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytanie co to jest logo i jak mogłoby wyglądać ich własne. Następnie spróbują zaprojektować takie logo z prostą aplikacją na komputerze, a następnie takie same zbudować z klocków.

Średniowieczne miasto - K'nex, Maple, Plus-Plus

19.1.2019

Na warsztatach dzieciaki przeniosą się w klimat średniowiecza i zbudują zamki, mury obronne, trakty i osady. W ten sposób uda nam się odtworzyć średniowieczne życie.

Zimowa olimpiada - Lego, K'nex, Plus-Plus

26.1.2019

Tym razem zbudujemy areny sportów zimowych i stworzymy na nich małe zawody: slalom gigant, mecz hokeja na ludzie, czy tor bobslejowy, to tylko niektóre z nich.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

 

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl