Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w grudniu

Fabrya Św. Mikołaja_Maple, K'nex, Plus-Plus

2.12.2017

Czy wiecie skąd św Mikołaj ma tyle prezentów dla wszystkich dzieci? My wierzymy, że ma swoją fabrykę. Co mogłoby się znaleźć w takiej fabryce? Jakie są w niej działy? Kto tam pracuje? Dzieciaki za pomocą klocków pokażą nam swoje wyobrażenie o takiej fabryce, by ostatecznie dostarczyć prezenty do domów innych dzieci.

Architektura miasta_K'nex, Lego

9.12.2017

Szybkie pościgi, efektowne budowle, piękne parki – to wszystko możemy odnaleźć w mieście. A jak zaplanują wygląd swojego miasta nasi młodzi architekci? Jak wkomponują zbudowane mosty w krajobraz wielkiej aglomeracji? już niedługo się przekonamy:)

Na zakupy_Lego, Maple

16.12.2017

W tym dniu każde dziecko wcieli się w sprzedawcę i klienta. Zbudujemy sklepy z przeróżnymi artykułami, a następnie połączymy je w jedną wielką, piętrową galerię handlową. Przy zakupach pobawimy się troszeczkę matematyką.

Świąteczne symbole_Zometool, Engino, LaQ

23.12.2017

Już za chwilę wszyscy usiądziemy przy rodzinnym stole. Przybliżając ten świąteczny nastrój, zaprosimy dzieciaki do stworzenia świątecznych symboli. Jednocześnie uczestnicy tych warsztatów stworzą ze swoich budowli – zimowy wystrój  naszej sali.

Świąteczne campy - różne klocki

27, 28, 29 grudnia W dni wolne od szkoły zapraszamy na świąteczne campy z klockami i robotyką. Są to całodzienne warsztaty, w trakcie których oprócz tworzenia tematycznych konstrukcji, dzieciaki biorą udział w innych grach i zabawach. Szczegółowe informacje można odnaleźć na stronie poświęconej wydarzeniu.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684


popularne podstrony: