• Newsletter

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty we wrześniu

Robaki uciekają - Clics i Hexbug

7.9.2019

Nie oszukujmy się – te warsztaty przeprowadziliśmy już setki razy. Tylko, co z tego, skoro każda grupa jest nimi zachwycona! Uczestnicy tworzą tunele z klocków Clics dla małych karaluchów Hexbug. Im bardziej skomplikowany labirynt – tym większa frajda.

Wycieczka do Paryża - K'nex

14.9.2019

Jak jest najsłynniejsza budowla Paryża? Oczywiście Wieża Eiffla – każdy ją dobrze kojarzy – a uczestnicy sobotnich warsztatów, wcielą się w konstruktorów tego dzieła architektury.

Kulodromy - Quercetti

21.9.2019

To zawsze przyciąga uwagę dzieci – tory kulkowe. Dzieciaki zaprojektują swój własny, ale co najważniejsze – wprawią go w ruch dzięki silnikowi. W ten sposób kulki będą pędziły po torze, a następnie windą przewiezione na sam szczyt, gdzie od nowa wystartują w zabawie.

Stadion piłkarski - Plus-Plus i Maple

28.09.2019

Tego dnia coś dla chłopaków i nie tylko. Z klocków Plus-Plus zbudujemy boisko piłkarskie i ootczymy je trybunami z klocków Maple.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl