• Newsletter
Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w listopadzie

Animacje z klockami Lego

10.11.2018

To jedne z naszych ulubionych warsztatów – dają całą masę frajdy i co najważniejsze pozwalają na stworzenie filmu, który będzie pamiątką na długi czas. Na początku dzieciaki wymyślają własną historię z klockami Lego, a potem bawią się w reżyserów i dzięki animacjom poklatkowym tworzą genialne filmy.

Architektura miasta - Engino, Maple, Lego

17.11.2018

Szybkie pościgi, efektowne budowle, piękne parki – to wszystko możemy odnaleźć w mieście. A jak zaplanują wygląd swojego miasta nasi młodzi architekci? Jak wkomponują zbudowane mosty w krajobraz wielkiej aglomeracji? już niedługo się przekonamy:)

Świat zwierząt - Bunchems, LaQ

24.11.2018

Zarówno w wiecie zwierząt morskich, jak i lądowych każde dziecko potrafi wymienić kilka ekscytujących osobników. Nie każdy potrafi je zbudować. Dzięki użyciu klocków LaQ oraz Bunchems każdy stworzy efektowną budowlę.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

 

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl