507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 20zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 80zł (obowiązuje przez 2 miesiące).

Pamiętaj, że w każdą sobotę o godzinie 9:00 odbywają się też cykliczne warsztaty Budowanie to Wyzwanie. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na cykl 8 warsztatów, odwiedź zakładkę Zajęcia pozalekcyjne.

Warsztaty w październiku

Postaci bajkowe - Plus-Plus

1.10.2016

W klockach Plus-Plus wszystkie elementy mają taki sam kształt, ale składają się z całej gamy kolorów. dzięki temu można tworzyć z nich fantastyczne płaskie obrazki, jak i przestrzenne budowle. Na tych warsztatach stworzymy obrazki róznych postaci z bajek.

Mosty z klocków K'nex

8.10.2016

Tym razem uczestnicy zbudują z klocków K’nex różne typy mostów, do których dołączą brystol i stworzą specjalne trasy, w których ruch będzie się odbywał zarówno górą, jak i dołem. W ten sposób stworzą mały system miejski, a do zabawy użyją niewielkie autka.

GEOMAGiczne sztuczki

15.10.2016

Geomag to szwajcarskie klocki magnetyczne. Połaczenie kuleczek i patyczków pozwala na tworzenie konstrukcji 3D. My jednak na warsztatach wypróbujemy z dzieciakami kilka sztuczek, które będą możliwe dzięki zastosowaniu magnetycznej mocy.

Maple - nieprawdopodobne wieże

22.10.2016

Tym razem z drewnianych klocków Maple, uczestnicy będą budowali wieże o różnych kształtach i wzorach. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki, wieże mogą sprawiać wrażenie, że się obracają, czy rozszerzają. Będziemy się wzorowali na budynkach istniejących w rzeczywistości.

Samoloty małe i duże - klocki Clics

29.10.2016

Klocki Clics zostaną wykorzystane do zbudowania samolotów. Przy okazji uczestnicy poznają kilka typów samolotów, które latały po niebie kiedyś, a także takie, które latają współcześnie.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki