507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 20zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 80zł (obowiązuje przez 2 miesiące).

Pamiętaj, że w każdą sobotę o godzinie 9:00 odbywają się też cykliczne warsztaty Budowanie to Wyzwanie. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na cykl 8 warsztatów, odwiedź zakładkę Zajęcia pozalekcyjne.

Warsztaty we wrześniu

Powrót do szkoły - K'nex

10.09.2016

Z klockami K’nex zaprojektujemy budynek szkoły, w którym znajdą się klasy i korytarze. Stworzymy boisko szkolne i inne elementy, które kojarzą się dzieciakom ze szkolnym budynkiem. Z klockami powrót do szkoły będzie dużo przyjemniejszy.

W labiryncie - Ozoboty

17.09.2016

Tym razem uczestnicy poznają kilka kolorowych kodów, które pozwolą im zadecydować, w którą stronę pójdzie mały robocik. Będzie to wymagało logicznego myślenia i planowania. Wsparciem okażą się różne klocki, z których dzieciaki stworzą przeszkody i utrudnienia. Komu uda się najszybciej pokonać labirynt?

Co planują zwierzaki w naszym domu? - PlentyPlay oraz LaQ

24.09.2016

Na ekrany kin wchodzi nowa bajka – a my wymyślimy własną historię. Najpierw zbudujemy domowe zwierzaki, które następnie ożyją, dzięki stworzonej przez nas historii. Jak potoczą się losy naszych wymyślonych bohaterów? Tego jeszcze nikt nie wie, bo kreatywność dzieciaków nie zna granic.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki