• Newsletter
Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w październiku

Podróż po Europie - PlusPlus i Ozobot

6.10.2018

Na początku warsztatów dzieci stworzą mapę Europy, a następnie dobudują flagi, które będą reprezentowały poszczególne kraje. Następnie stworzą trasy dla robota Ozobota – i wten sposób udadzą się w europejską podróż

Średniowieczne miasto - K'nex i Maple

13.10.2018

Gdzie żyli i czym się zajmowali ludzie w czasach średniowiecza? Jak wyglądało życie za czasów królów? Na dzisiejszych warsztatach przeniesiemy się w przeszłość, aby odtworzyć średniowieczne zamki z klocków K’nex, mury obronne z Maple oraz okoliczne wioski i pola z Plus Plusów.

Tory dla kulek – Maple i Quercetti

20.10.2018

Jedne z ulubionych warsztatów dzieciaków – z klocków Quercetti oraz Maple stworzą tory kulkowe, po których będą mknęły kulki. Na tych warsztatach oprócz dobrej zabawy jest też potrzebne planowanie i wyciąganie wniosków, więc spokojnie można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Tory kulkowe - K'nex

27.10.2018

Kolejne warsztaty z torami kulkowymi – tym razem nieco trudniejsze. Z klocków K’nex można zbudować fantastyczne kulodromy, do których dodaje się ciekawe atrakcje, jak schodki, wyrzutnie, kręciołki i wiele innych. Te tory wymagają nieco większej wprawy, ale efekt jest piorunujący!

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

 

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl