• Newsletter

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w kwietniu

Co się dzieje na Marsie? - Kid K"nex,, Zometool, Bunchems

6.4.2019

Czy na Marsie jest jakieś życie? Czy mogą tam mieszkać przeróżne stwory? Jak wyglądają? Spróbujemy sobie odpowiedzieć na to pytanie w najlepszy sposób jaki znamy – poprzez budowanie. Jeżeli do tego wykorzystujemy tak plastyczne klocki, jak Kid K’nex oraz Bunchems, to możemy być pewni, że powstaną fantastyczne konstrukcje.

Wioska hobbitów - Maple, Lego,

13.4.2019

Małe domki, zielone pagórki i mnóstwo małych elfów. A może jednak coś innego? Jak sobie wyobrażają taką wioskę nasi uczestnicy? Na tych warsztatach przeczytamy uczestnikom fragmenty opisów, aby mogli uwolnić swoją wyobraźnię.

Wiosenny ogródek - LaQ

27.4.2019

Skoro wiosna już w pełni – pokażmy to budowlami. Z klocków LaQ uczestnicy warsztatów zbudują przepiękny ogródek pełen kwiatów. Dobudują małe domki i stworzą idylliczny krajobraz.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

 

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl