507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 25zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 100zł.

Pamiętaj, że w każdą sobotę o godzinie 9:00 odbywają się też cykliczne warsztaty Budowanie to Wyzwanie. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na cykl 8 warsztatów, odwiedź zakładkę Zajęcia pozalekcyjne.

Warsztaty w lutym

Zaprojektuj wymarzony dom - Maple i Plus-Plus

4.02.2017

Jak to będzie wyglądało? Najpierw planujemy na kartce nasz wymarzony dom – jaki będzie rozkład pomieszczeń i jakie pomieszczenia odnajdziemy. Później z klocków Maple dzieciaki zbudują rzut pomieszczeń, w których znajdą się też stoły, krzesła, łóżka, itp. Na końcu powstaną ozdoby stworzone z klocków Plus-Plus.

Tor dla samochodów - Clics

11.02.2017

Klocki Clics wykorzystamy do stworzenia dwupoziomowego toru dla samochodów – zrealizujemy małe wyścigi:)

Zdalnie sterowane pojazdy - Gigo

25.02.2017

Na tych warsztatach sugerowany wiek uczestników to: 7 lat i więcej. Z technicznych klocków Gigo, uczestnicy zbudują pojazdy, które następnie wprawią w ruch dzięki pilotom. W ten sposób będą potrafili zdalnie sterować pojazdami.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Sobotnie campy

W marcu zapraszamy na 4 dwugodzinne warsztaty z robotyką, programowaniem i małymi robotami Ozobotami.

O campach z Ozobotami

Dla dzieci od 6 do 12 lat

Każde spotkanie trwa 2 godziny: od godziny 9:00 do 11:00 w każdą kolejną sobotę marca: 4, 11, 18, 25 w naszej siedzibie na Bogusława X 45/9.

Ozoboty to malutkie roboty

Potrafią odczytywać narysowane na kartce linie oraz specjalne kody, dzięki którym skręcają, przyspieszają, zwalniają i robią efektowne sztuczki. Ozoboty programuje się też z poziomu komputera.

Przyjazna nauka programowania

W trakcie campów uczestnicy nauczą się, jak programować Ozoboty, dzięki wykonaniu serii gier i zabaw. W zadaniach wykorzystywane są także różne klocki i materiały plastyczne.

Koszt uczestnictwa w jednym campie to 50zł. Przy zapisie na wszystkie 4 campy – opłata miesięczna wynosi 180zł.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684


popularne podstrony: półkolonie szczecinorganizacja urodzin szczecinurodziny szczecinwarsztaty dla dzieci szczecinwarsztaty dla przedszkoli szczecinzajęcia dla dzieci szczecinsobota dla dzieci szczecin