Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w kwietniu

Domowe Zoo - Zoob, LaQ, Plus Plus

28.04.2018

Niestety w naszym mieście nie można pójść do Zoo i obejrzeć egzotycznych zwierząt. Jednak u nas podejmujemy się zadania stworzenia własnego Zoo. Zrobimy jak największe zagrody, a mieszkające w nich postacie zbudujemy z klocków Zoob oraz LaQ. Po zielonej trawie zrobionej z Plus Plusów będą przechadzały się żyrafy, słonie, kangury oraz zwierzęta zbudowane z waszej wyobraźni.

Warsztaty w maju

Tory wyścigowe - Kid K'nex, Clicks

5.05.2018

Gotowi?! Do startu… Start! Dzisiaj przeniesiecie się w świat Formuły 1, gdzie sami będziecie mogli odtworzyć całe wyścigi. K’nexowe samochody będą ścigały się po torze z Clicksów. Zobaczymy, który będzie najszybszy ;)

Kolejki górskie - Quercetti, Lego

12.05.2018

Każdy lunapark nie może obejść się bez kolejki górskiej. Dzisiaj wyobraźcie sobie, że na jednej z nich jesteście. Czy będziecie jechali bardzo szybko czy może lepiej będzie zjeżdżać wolniej? A może będzie miał on mnóstwo zakrętów? Przyjdźcie i zbudujcie własny rollercoaster.

Podróże stają się łatwiejsze - K'nex, Plus Plus,

19.05.2018

Wakacje już za pasem, więc pomyślmy gdzie byśmy chcieli je spędzić. Ale jak się tam można dostać? Dzięki czemu podróż za morze stała się szybsza i przyjemniejsza? Wszystkie odpowiedzi na te pytania zostaną dzisiaj zbudowane z K’nexów.

W świecie Parku Jurajskiego - Zoob, LaQ

26.05.2018

Czy znacie ten film, gdzie można spotkać wszystkie rodzaje dinozaurów, które przechadzają się między ludźmi? Waszym zadanie będzie odtworzenie całej scenerii filmowej oraz niespotykanych już w naszych czasach zwierzaków.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl