507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 20zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 80zł (obowiązuje przez 2 miesiące).

Pamiętaj, że w każdą sobotę o godzinie 9:00 odbywają się też cykliczne warsztaty Budowanie to Wyzwanie. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na cykl 8 warsztatów, odwiedź zakładkę Zajęcia pozalekcyjne.

Warsztaty w czerwcu

Mini Olimpiada Ozobotów

4.06.2016

Tym razem małe roboty Ozoboty wybiorą się na sportową olimpiadę! Twój robot weźmie udział w serii konkurencji i tylko od Ciebie zależy, jak zaprogramujesz swojego robota, aby okazał się najlepszym! Na warsztatach wykorzystane będą także klocki, które pozwolą na stworzenie sportowych aren.

Miasto mostów - K'nex

11.06.2016

Dzięki instrukcjom uczestnicy zbudują kopie prawdziwych mostów z użyciem klocków K’nex. Dołączą do tego kawałki tektury tak, aby po twardej ulicy przejeżdżały małe samochody. Kilka mostów, ulice, skrzyżowania, sygnalizacje świetlne – to będzie świetna zabawa.

Pojazdy na dynamo - klocki Gigo

18.06.2016

Klocki Gigo pozwolą uczestnikom stworzyć prawdziwe pojazdy i maszyny, które będą napędzane dzięki dynamo. Część pojazdów powstanie na podstawie instrukcji, ale uczestnicy podejmą też wyzwanie stworzenia własnej maszyny!

Tory kulkowe - Quercetti, Maple

25.06.2016

Na zakończenie sezonu sobotnich warsztatów przygotowaliśmy prawdziwą gratkę. Wszystkie dzieciaki uwielbiają tory kulkowe. Wykorzystamy do ich tworzenia zarówno klocki Maple, jak i klocki Quercetti. Wykonamy przy tym kilka fajnych trików a na końcu nagramy wideo!

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki