507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 25zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 100zł.

Pamiętaj, że w każdą sobotę o godzinie 9:00 odbywają się też cykliczne dwugodzinne campy. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na campy – informację odnajdziesz w dolnej części strony.

Warsztaty w kwietniu

Robaki uciekają!_Clics oraz Hexbug Nano

1.04.2017

Klocki Clics i robaki Hexbug Nano, czyli połączenie ruchu robaków i logicznego planowania labiryntów. Na tych warsztatach dzieci tworzą swój plan trasy dla robaka, później go budują z zastosowaniem odpowiednich metod i na końcu testują, czy ich przypuszczenia okazały się słuszne!

Co się dzieje na Marsie? _Zometool, Bunchems, Kid K'nex

8.04.2017

Jak wygląda życie na Marsie? Czy są tam dziwne stwory? Na początku warsztatów dzieciaki tworzą z klocków Zometool specjalne namioty, w których zamieszkają przedziwne istoty. Do stworzenia pozaziemskiej cywilizacji użyte zostaną klocki Bunchems oraz Kid K’nex.

Wesołe miasteczko_K'nex

22.04.2017

Po świętach wracamy do zabawy na całego! Tym razem uczestnicy warsztatów zbudują swoje wesołe miasteczko z karuzelami i diabelskim młynem. Część tych warsztatów jest prowadzona z użyciem instrukcji.

Coś z niczego_Zoob

29.04.2017

Klocki Zoob to te, przy których trzeba użyć dużej wyobraźni, aby stworzyć ekstra budowle. Na tych warsztatach, dzieciaki zobaczą, jak można łączyć te klocki i jak stworzyć z nich zwierzęta i różnego rodzaju postacie.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Sobotnie campy w kwietniu

W kwietniu zapraszamy na 4 sobotnie campy z robotyką i klockami Lego WeDo 2.0.

O campach z Lego WeDo 2.0

Dla dzieci od 6 do 12 lat

Każde spotkanie trwa 2 godziny: od godziny 9:00 do 11:00 w następujące soboty kwietnia: 1, 8, 22, 29 w naszej siedzibie na Bogusława X 45/9.

Robotyka z WeDo 2.0

Klocki Lego WeDo 2.0 po stworzeniu budowli programuje się na komputerze. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z odbiornikiem Lego – klocki ożywają i mogą się poruszać.

Przyjazna nauka programowania

W trakcie campów uczestnicy zbudują serię robotów i zaprogramują je z użyciem gotowych szablonów, a także z własnymi rozwiązaniami. Dzięki prostym schematom blokowym, dzieci szybko nabywają nowe umiejętności.

Koszt uczestnictwa w jednym campie to 50zł. Przy zapisie na wszystkie 4 campy – opłata miesięczna wynosi 180zł.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684