• Newsletter

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w czerwcu

Game Design - Lego, Plus-Plus

1.6.2019

Każda gra komputerowa musi mieć swoją fabułę, bohatera i grafikę. Spróbujemy nieco odmienić sytuację i będziemy projektowali z dziećmi własną grę komputerową bez komputera. Bohater naszej gry będzie zbudowany z klocków, tak samo, jak całe otoczenie. Jaki pomysł na rozgrywkę będą mieli uczestnicy naszych warsztatów?

Labirynty - Maple

8.6.2019 – WARSZTATY ODWOŁANE

Legenda mówi, że w środku jednego z lasów w Polsce – stoi przepiękny zamek. Jednak dotrzeć do niego mogą tylko wybrańcy, którzy przejdą bardzo skomplikowany labirynt. W efekcie niewielu śmiałków podejmuje się tego wyzwania, bo boją się, że nigdy nie odnajdą drogi powrotnej z labiryntu. Uczestnicy stworzą zamek z labiryntem, ale wcześniej zrobią do tego odpowiednią mapę.

Najdłuższy most

15.6.2019

Na koniec roku szkolnego – zadanie dla prawdziwych architektów. Kto zbuduje najdłuższy most, który przetrwa nasze próby przeciążeniowe? Zadanie wymagające precyzji i pomysłowości, ale z pewnością każdy da radę!

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

 

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl