507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 25zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 100zł.

Pamiętaj, że w każdą sobotę o godzinie 9:00 odbywają się też cykliczne warsztaty Budowanie to Wyzwanie. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na cykl 8 warsztatów, odwiedź zakładkę Zajęcia pozalekcyjne.

Warsztaty w styczniu

Zima z Ozobotami

14.01.2017

Przyszła do nas zima. Sprawdźmy, jak z zimową historią poradzą sobie Ozoboty. Tym razem wykorzystamy proste kody, aby Ozoboty mogły zaprezentować piruety na lodowisku oraz wyruszyć w podróż na Biegun Północny. To wszystko wesprzemy budowlami z klocków.

Bunchemsowe animacje

21.01.2017

Z klocków – rzepów Bunchems, dzieciaki zbudują przeróżne stworki na podstawie obrazków i instrukcji. Później natchnął je do życia, dzięki animacjom i filmom. Te warsztaty to połączenie umiejętności konstrukcyjnych i czystej zabawy z filmem.

Wojskowe podboje - K'nex

28.01.2017

Z klocków K’nex można wyczarować prawie wszystko, ale tym razem stworzymy prawdziwe jeżdżące czołgi razem z gąsienicami. Sprawdzimy, jakie przeszkody są w stanie pokonać i czy będą miały wsparcie z powietrza? Sugerowany wiek uczestników: od 7 lat.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki


popularne podstrony: półkolonie szczecinorganizacja urodzin szczecinurodziny szczecinwarsztaty dla dzieci szczecinwarsztaty dla przedszkoli szczecinzajęcia dla dzieci szczecinsobota dla dzieci szczecin