biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w lutym

Auta z silnikami - K'nex

1.02.2020

Auta, pojazdy i wyścigi – tak będzie wyglądał krótki miesiąc luty w Baw się i buduj. Już na samym początku uczestnicy zbudują pojazdy z klocków K’nex. Będą one zasilane silnikiem, zatem każdy będzie poruszał się samodzielnie. Dzieciaki stworzą także tor przeszkód dla tych pojazdów i spróbują go pokonać w jak najszybszym tempie.

Wyścigi samochodów - Carrera i Lego

8.02.2020

Nowość! I zapewne hit Baw się i buduj na najbliższe miesiące. Używając najpopularniejszych torów wyścigowych Carrera – uczestnicy stworzą trasę dla aut. To jednak nie wszystko – obok trasy zawsze znajdują się różne zabudowania, garaże, trybuny dla widzów. To wszystko zostanie zbudowane z klocków Lego. A na końcu najważniejsze: WYŚCIG!

.

Pojazdy superbohaterów: Lego

29.02.2020

Klocki Lego dają nam bardzo dużo możliwości, zatem idealnym zamknięciem naszego samochodowego miesiąca będzie zbudowanie pojazdów przeznaczonych dla superbohaterów. Jakim pojazdem będą jeździć Lego Ninjago? A jakim wykreowany przez uczestników superbohater? Zaczynamy od pomysłu, projektu i budujemy.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

737-163-544