737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w styczniu

Animacje z klockami - Lego i smartfony

11.01.2020

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Wracamy z sobotnimi warsztatami i rozpoczynamy od animacji poklatkowych. To jedne z naszych ulubionych warsztatów – dają całą masę frajdy i co najważniejsze pozwalają na stworzenie filmu, który będzie pamiątką na długi czas. Na początku dzieciaki wymyślają własną historię z klockami Lego, a potem bawią się w reżyserów i dzięki animacjom poklatkowym tworzą genialne filmy.

Lego i papier

18.01.2020

Tym razem na warsztatach wykorzystamy oprócz klocków – kartki papieru, nożyczki, taśmy, pisaki. Naszym celem będzie zbudowanie średniowiecznego zamku, w którym część powstanie z Lego, a część po prostu z papieru.Taka mieszanka dodaje powiewu świeżości dla tych tradycyjnych klocków i stanowi ciekawy pomysł na przeniesienie zabawy do domu.

.

Wioska Hobbitów - Plus-Plus, Lego

25.01.2020

Małe domki, zielone pagórki i mnóstwo małych elfów. A może jednak coś innego? Jak sobie wyobrażają taką wioskę nasi uczestnicy? Nie każdy musi znać historię o Bilbo Bagginsie. To nic złego – chcemy takimi warsztatami także zachęcić dzieciaki do słuchania, a później także do czytania bajek, baśni opowiadań. Na tych warsztatach przeczytamy uczestnikom fragmenty opisów z książek, aby mogli uwolnić swoją wyobraźnię. 

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

737-163-544