Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 25zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 100zł.

Pamiętaj, że w każdą sobotę o godzinie 9:00 odbywają się też cykliczne dwugodzinne campy. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na campy – informację odnajdziesz w dolnej części strony.

Warsztaty w czerwcu

Świat zwierząt_klocki LaQ oraz Bunchems

3.06.2017

Klocki LaQ oraz Bunchems są bardzo kolorowe, przez co przyciągają uwagę dzieci. Na sobotnich warsztatach wykorzystamy instrukcje, aby stworzyć efektowne zwierzaki wraz z całym otaczającym je krajobrazem.

Sportowe emocje_Plus-Plus

10.06.2017

Z klocków Plus-Plus dzieci uwielbiają tworzyć różnorodne obrazki. Dzięki dużej liczbie kolorów, można odwzorować nawet piłkarskie boisko, a także inne areny sportowe. Zbudujemy z dzieciakami stadion, ustawimy zawodników i rozegramy kilka spotkań.

Niesamowity tor_K'nex, Maple

17.06.2017

To będzie coś! Klocki K’nex, Maple, kartki papieru, taśmy klejące, butelki, piłki i samochodziki. Nasze premierowe warsztaty z tworzenia torów nie do końca kulkowych. Piłki też będą, ale oprócz tego samochodziki i wiele innych. Dzięki temu zbudujemy prawdziwą maszynę, która będzie działała na zasadzie przyczynowo-skutkowej.

Zaczynamy wakacje_Lego i Ozobot

24.06.2017

To już ostatnie warsztaty w tym roku szkolnym. Wybierzemy się w wakacyjną podróż razem z naszym robotem Ozobotem. Klocki będa nam pomocne przy ustalaniu planu wycieczki. Warsztaty z elementami programowania.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Sobotnie campy w kwietniu

W kwietniu zapraszamy na 4 sobotnie campy z robotyką i klockami Lego WeDo 2.0.

O campach z Lego WeDo 2.0

Dla dzieci od 6 do 12 lat

Każde spotkanie trwa 2 godziny: od godziny 9:00 do 11:00 w następujące soboty kwietnia: 1, 8, 22, 29 w naszej siedzibie na Bogusława X 45/9.

Robotyka z WeDo 2.0

Klocki Lego WeDo 2.0 po stworzeniu budowli programuje się na komputerze. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z odbiornikiem Lego – klocki ożywają i mogą się poruszać.

Przyjazna nauka programowania

W trakcie campów uczestnicy zbudują serię robotów i zaprogramują je z użyciem gotowych szablonów, a także z własnymi rozwiązaniami. Dzięki prostym schematom blokowym, dzieci szybko nabywają nowe umiejętności.

Koszt uczestnictwa w jednym campie to 50zł. Przy zapisie na wszystkie 4 campy – opłata miesięczna wynosi 180zł.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684