• Newsletter

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w grudniu

Fabryka św. Mikołaja - K'nex, Maple, Plus-Plus

7.12.2019

Czy wiecie skąd św Mikołaj ma tyle prezentów dla wszystkich dzieci? My wierzymy, że ma swoją fabrykę. Co mogłoby się znaleźć w takiej fabryce? Jakie są w niej działy? Kto tam pracuje? Dzieciaki za pomocą klocków pokażą nam swoje wyobrażenie o takiej fabryce, by ostatecznie dostarczyć prezenty do domów innych dzieci.

Świąteczne symbole - Zometool,LaQ, Engino

14.12.2019

Już za chwilę wszyscy usiądziemy przy rodzinnym stole. Przybliżając ten świąteczny nastrój, zaprosimy dzieciaki do stworzenia świątecznych symboli. Jednocześnie uczestnicy tych warsztatów stworzą ze swoich budowli – zimowy wystrój  naszej sali.

.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

lub zadzwoń

737-163-544

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl