Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Warsztaty w lutym

Tory dla samochodów_Clics

3.02.2018

Zapraszamy na szalony wyścig samochodów. Klocki Clics tym razem przyjdą nam z pomocą przy budowaniu torów. Inne klocki posłużą do budowania trybun, a dzięki temu każdy uczestnik poczuje się jakby był na prawdziwym wyścigowym torze.

Animacje z klockami_Lego

10.02.2018

To jedne z naszych ulubionych warsztatów – dają całą masę frajdy i co najważniejsze pozwalają na stworzenie filmu, który będzie pamiątką na długi czas. Na początku dzieciaki wymyślają własną historię z klockami Lego, a potem bawią się w reżyserów i dzięki animacjom poklatkowym tworzą genialne filmy.

Stwórz własne logo_Plus-Plus

17.02.2018

Zajęcia i z kartkami, i z komputerami, i z klockami. Na początku nasi uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytanie co to jest logo i jak mogłoby wyglądać ich własne. Następnie spróbują zaprojektować takie logo z prostą aplikacją na komputerze, a następnie takie same zbudować z klocków.

Wirtualna VRona

24.02.2018

Na ostatnie sobotnie warsztaty w lutym przygotowaliśmy niespodziankę. Będą to jednocześnie pierwsze takie warsztaty w Baw się i buduj. Wirtualna VRona to najnowsze dzieło stworzone przez nas. Jest to firma, która zajmuje się realizacją warsztatów edukacyjnych z użyciem gogli VR. W tym właśnie dniu, dzieciaki będą mogły zanurzyć się świat wirtualnej rzeczywistości.

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684


popularne podstrony: