507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:30

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 20zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 80zł (obowiązuje przez 2 miesiące).

Pamiętaj, że w każdą sobotę o godzinie 9:00 odbywają się też cykliczne warsztaty Budowanie to Wyzwanie. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na cykl 8 warsztatów, odwiedź zakładkę Zajęcia pozalekcyjne.

Warsztaty w listopadzie

Fabryka św. Mikołaja

3.12.2016

Na warsztatach poprzedzających Mikołajki, dzieci zbudują fabrykę produkującą prezenty oraz załadują po brzegi sanie Mikołajowe sanie. Muszą to zrobić w taki sposób, aby żadne prezenty nie spadły, bo każde dziecko musi otrzymać swój podarunek! Na warsztatach dzieci wykorzystają kilka rodzajów klocków, m. in. LaQ, Plus-Plus, K’nex

Sklep z Lego

10.12.2016

Uczestnicy warsztatów stworzą z klocków Lego własne sklepiki, w których będą sprzedawali wymarzone towary. Ciekawe co kreatywnego wymyślą dzieciaki tym razem?

Świąteczne symbole - klocki Engino, Zometool

17.12.2016

Uczestnicy warsztatów wykonają z klocków drzewka, płatki śniegu, a nawet renifera. Krótko mówiąc – ozdoby świąteczne w budowlanym stylu:)

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki


popularne podstrony: półkolonie szczecinorganizacja urodzin szczecinurodziny szczecinwarsztaty dla dzieci szczecinwarsztaty dla przedszkoli szczecinzajęcia dla dzieci szczecinsobota dla dzieci szczecin