507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Sobotnie warsztaty

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki

W każdą sobotę o 11:00 i 13:00

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. W zajęciach mogą brać udział także rodzice. Koszt warsztatów to 25zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 100zł (obowiązuje do końca czerwca 2016).

Warsztaty w maju

Pojazdy 3D z klocków Plus-Plus

7.05.2016

Klocki Plus-Plus cieszą się u nas niesłabnącą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Tym razem uczestnicy stworzą przestrzenne, jak i płaskie pojazdy. Część z nich powstanie na podstawie instrukcji, a część tylko i wyłącznie dzięki wyobraźni uczestników. Stwórzmy razem galerię fantastycznych aut!

Ozobot na wakacjach

14.05.2016

Uczestnicy tych warsztatów wezmą udział w konkursie realizowanym przez producenta naszych małych robotów. Zadaniem dzieciaków będzie zaplanowanie i stworzenie wakacyjnej trasy dla Ozobota, który odwiedzi różne miejsca. Z klocków stworzone zostaną budowle charakterystyczne dla zwiedzanych miejsc. Na warsztatach nagramy filmy, które wyślemy do producenta do USA i w ten sposób dzieci wezmą udział w międzynarodowym konkursie:)

Rzepy do budowania - Bunchems - nowość!

21.05.2016

Na tych warsztatach zaprezentowana zostanie nasza nowość – zabawka konstrukcyjna Bunchems. Są to specjalne rzepy, z których można wyczarować ciekawe konstrukcje. Po raz kolejny jesteśmy jednym z pierwszych miejsc w Polsce, gdzie można budować z Bunchems, a także je kupić!

W trakcie warsztatów, na sali obowiązuje obuwie zmienne.

Zarezerwuj warsztaty dla swojego dziecka!

Sobotnie warsztaty
Sending

lub zadzwoń

 

507-663-684

Co tydzień inny temat – co tydzień inne klocki