• Newsletter
Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
737–163–544
biuro@dzieciaki-buduja.pl

Półkolonie w Szczecinie z Baw się i buduj są:

Kreatywne

Budujemy z klocków wykorzystując w dużej mierze wyobraźnię i zainteresowania dziecka.

Techniczne

Wykonujemy z klocków także nieco bardziej skomplikowane budowle z użyciem silników, czujników i dłuższych instrukcji.

Rozrywkowe

Codziennie uczestnicy półkolonii mają zapewnione atrakcje. Oprócz budowania z klocków są wyjścia oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Lokalizacja: Szczecin (Deptak Bogusława) – ul. Bogusława X 45/9

Wakacje i ferie to czas, w którym dzieci niewyjeżdżające na turnusy najczęściej spędzają w domach – przed telewizorami lub komputerami. Wiele z nich korzysta jednak z ciekawych ofert półkolonii organizowanych w całej Polsce. Półkolonie adresowane są zarówno do dzieci rodziców pracujących, jak i do tych, które chciałyby pożytecznie spędzić wolny czas. Kreatywne i ciekawe półkolonie dla dzieci organizowane są co roku również w mieście Szczecin – w innowacyjnym centrum Baw się i buduj.

Sprawdź ofertę naszego centrum „Baw się i buduj” w Szczecinie i zapisz swoje dziecko na organizowane w tym roku, atrakcyjne półkolonie letnie. Półkolonie adresowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które podczas zajęć pozostają pod opieką wykwalifikowanych wychowawców. Organizowane przez nas 5-dniowe półkolonie dla dzieci są jedyne w swoim rodzaju! Dysponujemy klockami z całego świata, takimi jak m.in. Lego, K’Nex, Maple, Plus-Plus i Bunchems. Z doświadczenia wiemy, że czas spędzany na konstruowaniu budowli lub pojazdów z klocków płynie niezwykle szybko i przyjemnie.

W trakcie naszych spotkań nie ma czasu na nudę. Każdego dnia bowiem wprowadzamy nowy temat zajęć, a dodatkowo organizujemy ciekawe wyjścia do pokoju zagadek i innych miejsc rozrywki. Dbamy o to, by dzieci spędzały również czas na świeżym powietrzu, dlatego przy sprzyjającej pogodzie zawsze wychodzimy na spacery, do kina lub na warsztaty z robienia pizzy. Wszystkie zabawy i warsztaty pozwalają dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię, ponieważ z klocków można zbudować wszystko. Budujemy zarówno z instrukcji, jak i z wyobraźni, a nad przebiegiem zabaw czuwają zawsze pomocni instruktorzy. Budowanie z klocków w Baw się i buduj to niezwykła frajda zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek – dzieci mogą nie tylko korzystać z różnorodnych klocków wysokiej jakości, lecz również spędzać miło czas z rówieśnikami oraz rozwijać swoją pasję.

Półkolonie w Szczecinie

Aby zwiększyć możliwości wpływu edukacyjnego na najmłodszych, korzystamy również podczas naszych półkolonii z komputerów, tabletów i robotów. Dzięki temu możemy u nich rozwinąć zainteresowanie informatyką czy programowaniem. Centrum Baw się i buduj organizuje nowoczesne półkolonie dla dzieci, które są dostosowane do wieku oraz zainteresowań uczestników. Dysponujemy świetnie wyposażonymi salami zabaw, które nasi podopieczni niechętnie opuszczają.

Zajęcia odbywać się będą w podanych na naszej stronie internetowej terminach, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 17:00. Zapewniamy także drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz napoje. Do tej pory zorganizowaliśmy już ponad 30 turnusów, dzięki czemu wyróżniamy się doświadczeniem w przygotowywaniu kreatywnych półkolonii zimowych dla dzieci. Zapoznaj się z naszym cennikiem i zapisz dziecko na zbliżający się turnus, wypełniając formularz znajdujący się u dołu strony. Szczecin jest miastem, w którym organizujemy półkolonie, lecz na turnusy zapraszamy również dzieci z całego województwa.

Rodzice o nas mówią: najlepsze półkolonie! Dlaczego?

Dzieci się nie nudzą
Mają zapewnione atrakcje
Są bezpieczne
Program jest realizowany, a nie tylko reklamowany

Półkolonie dla dzieci - co gwarantujemy?

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku od 7.30 do 17.00 – dzięki temu, każdy rodzic spokojnie dopasuje pobyt dziecka do godzin pracy.

Codziennie tworzymy z dzieciakami budowle z instrukcji i z wyobraźni. Wszystko zgodnie z tematem danego dnia.

Zapewniamy drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, napoje oraz owoce w ciągu dnia.

Poza klockami używamy też tabletów, komputerów i małych robotów – wszystko to, by rozwijać zainteresowanie programowaniem.

W trakcie półkolonii, uczestnicy używają kilkadziesiąt tysięcy klocków z całego świata, np. Lego, K’nex, Maple, Plus-Plus, Buchems i wielu innych.

Codziennie wychodzimy. Spędzamy czas na świeżym powietrzu oraz urozmaicamy pobyt, np. wyjściami do kina, czy na pizzę.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat – opiekują się nimi wychowawcy i kierownicy z poświadczonymi kwalifikacjami.

Zgłaszamy nasze półkolonie do Kuratorium Oświaty. Zorganizowaliśmy z sukcesem już 46 turnusów półkolonii – to gwarancja naszej rzetelności.

Koszt niezapomnianej zimowej przygody

Dla wszystkich

499zł

Dla osób rezerwujących miejsce po 23 grudnia

Dla wcześnie rezerwujących

449zł

Dla osób rezerwujących miejsce do 23 grudnia
oraz dla dzieci, które uczestniczyły w poprzednich turnusach.

NOWOŚĆ!

W ferie zimowe dzieciaki będą mogły skorzystać z nowoczesnych zestawów klocków Microduino. Są to zestawy, które stanowią serię różnego rodzaju czujników, świateł, głośników i wielu innych elementów. Można je połączyć z klockami Lego i stworzyć fantastyczne projekty naukowe. Te zestawy dopiero co, do nas dotarły ze Stanów i według naszej wiedzy nikt w Polsce jeszcze ich nie używa. W 2016 roku powyższe zestawy zostały uhonorowane złotą nagrodą International Design Excellence Awards, a w 2018 roku wygrały amerykański National Parenting Product Awards.

W trakcie zimowych półkolonii w Szczecinie nie będziemy realizowali osobnych turnusów z Wirtualną VRoną

Z tego powodu w trakcie półkolonii będziemy realizowali także tematy komputerowe w świecie gry Minecraft Education.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W odpowiedzi otrzymają Państwo od nas maila z informacjami i kartą zgłoszeniową. W formularzu zgłoszeniowym wypisane są wszystkie turnusy planowane dla danego miasta.

Szczecin, ul. Bogusława X 45/9

Półkolonie - zima 2019 Szczecin
Sending

KONTAKT

507 – 663 – 684

Baw się i buduj ul. Bogusława X 45/9 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Urodziny dla dzieci | Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci | Półkolonie dla dzieci
507–663–684
biuro@dzieciaki-buduja.pl