biuro@dzieciaki-buduja.pl

Półkolonie w Szczecinie (zima 2020) z Baw się i buduj są:

Kreatywne

Budujemy z klocków wykorzystując w dużej mierze wyobraźnię i zainteresowania dziecka.

Techniczne

Wykonujemy z klocków także nieco bardziej skomplikowane budowle z użyciem silników, czujników i dłuższych instrukcji.

Rozrywkowe

Codziennie uczestnicy półkolonii mają zapewnione atrakcje. Oprócz budowania z klocków są wyjścia oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Lokalizacja: Szczecin (Deptak Bogusława) – ul. Bogusława X 45/9

Wakacje i ferie to czas, w którym dzieci niewyjeżdżające na turnusy najczęściej spędzają w domach – przed telewizorami lub komputerami. Wiele z nich korzysta jednak z ciekawych ofert półkolonii organizowanych w Szczecinie. Półkolonie adresowane są zarówno do dzieci rodziców pracujących, jak i do tych, które chciałyby pożytecznie spędzić wolny czas. Kreatywne i ciekawe półkolonie dla dzieci organizowane są co roku również w mieście Szczecin – w innowacyjnym centrum Baw się i buduj.

Sprawdź ofertę naszego centrum „Baw się i buduj” w Szczecinie i zapisz swoje dziecko na organizowane w tym roku, atrakcyjne półkolonie zimowe. Półkolonie adresowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które podczas zajęć pozostają pod opieką wykwalifikowanych wychowawców. Organizowane przez nas 5-dniowe półkolonie dla dzieci są jedyne w swoim rodzaju! Dysponujemy klockami z całego świata, takimi jak m.in. Lego, K’nex, Maple, Plus-Plus i Bunchems. Z doświadczenia wiemy, że czas spędzany na konstruowaniu budowli lub pojazdów z klocków płynie niezwykle szybko i przyjemnie.

W trakcie naszych spotkań nie ma czasu na nudę. Każdego dnia bowiem wprowadzamy nowy temat zajęć, a dodatkowo organizujemy ciekawe wyjścia. Dbamy o to, by dzieci spędzały również czas na świeżym powietrzu, dlatego przy sprzyjającej pogodzie zawsze wychodzimy na spacery, do kina lub na warsztaty z robienia pizzy. Wszystkie zabawy i warsztaty pozwalają dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię, ponieważ z klocków można zbudować wszystko. Budujemy zarówno z instrukcji, jak i z wyobraźni, a nad przebiegiem zabaw czuwają zawsze pomocni instruktorzy. Budowanie z klocków w Baw się i buduj to niezwykła frajda zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek – dzieci mogą nie tylko korzystać z różnorodnych klocków wysokiej jakości, lecz również spędzać miło czas z rówieśnikami oraz rozwijać swoją pasję.

Półkolonie w Szczecinie

Aby zwiększyć możliwości wpływu edukacyjnego na najmłodszych, korzystamy również podczas naszych półkolonii z komputerów, tabletów i robotów. Dzięki temu możemy u nich rozwinąć zainteresowanie informatyką czy programowaniem. Centrum Baw się i buduj organizuje nowoczesne półkolonie dla dzieci, które są dostosowane do wieku oraz zainteresowań uczestników. Dysponujemy świetnie wyposażonymi salami zabaw, które nasi podopieczni niechętnie opuszczają.

Zajęcia odbywać się będą w podanych na naszej stronie internetowej terminach, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 16:30. Zapewniamy także drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz napoje. Do tej pory zorganizowaliśmy już ponad 58 turnusów, dzięki czemu wyróżniamy się doświadczeniem w przygotowywaniu kreatywnych półkolonii dla dzieci. Zapoznaj się z naszym cennikiem i zapisz dziecko na zbliżający się turnus, wypełniając formularz znajdujący się u dołu strony. Szczecin jest miastem, w którym organizujemy półkolonie, lecz na turnusy zapraszamy również dzieci z całego województwa.

Rodzice o nas mówią: najlepsze półkolonie! Dlaczego?

Dzieci się nie nudzą
Mają zapewnione atrakcje
Są bezpieczne
Program jest realizowany, a nie tylko reklamowany

Półkolonie dla dzieci - co gwarantujemy?

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku od 7.30 do 16.30 – dzięki temu, każdy rodzic spokojnie dopasuje pobyt dziecka do godzin pracy.

Codziennie tworzymy z dzieciakami budowle z instrukcji i z wyobraźni. Wszystko zgodnie z tematem danego dnia.

Zapewniamy drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, napoje oraz owoce w ciągu dnia.

Poza klockami używamy też tabletów, komputerów i małych robotów – wszystko to, by rozwijać zainteresowanie programowaniem.

W trakcie półkolonii, uczestnicy używają kilkadziesiąt tysięcy klocków z całego świata, np. Lego, K’nex, Maple, Plus-Plus, Buchems i wielu innych.

Codziennie wychodzimy. Spędzamy czas na świeżym powietrzu oraz urozmaicamy pobyt, np. wyjściami do kina, czy na pizzę.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat – opiekują się nimi wychowawcy i kierownicy z poświadczonymi kwalifikacjami.

Zgłaszamy nasze półkolonie do Kuratorium Oświaty. Zorganizowaliśmy z sukcesem już 48 turnusów półkolonii – to gwarancja naszej rzetelności.

Półkolonie zimowe 2020 to klocki i Minecraft

W czasie najbliższych ferii półkolonie organizujemy razem z Wirtualną Vroną, zatem oprócz klocków będą także warsztaty z Minecraft Education

Program dnia:

7:30 – 8:30 – czas swobodnej zabawy – świetlica z klockami

8:30 – 10:00 – blok warsztatowy z klockami

10:00 – 10:30 – drugie śniadanie

10:30 – 13:30 – wyjście na atrakcję

13:30 – 14:00 – obiad

14:00 – 16:00 – blok warsztatowy z Minecraft Education

16:00 – 16:30 – czas swobodnej zabawy – świetlica z klockami

W tym roku dostępne turnusy to: 10-14 luty oraz 17-21 luty

Cennik

Bardzo wczesna rezerwacja

449zł

Przy rezerwacji miejsca i opłaceniu zaliczki do 31 grudnia

Wczesna rezerwacja

499zł

Przy rezerwacji miejsca i opłaceniu zaliczki do 19 stycznia

Cena standardowa

549zł

Dla rezerwacji po 19 stycznia

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Należy wybrać długość turnusu, potwierdzić liczbę dzieci oraz w kalendarzu wybrać dzień rozpoczęcia półkolonii (np. w przypadku chęci uczestnictwa w turnusie 10-14 luty, proszę wybrać 10 luty). Wtedy pojawi się przycisk dalej, a w kolejnych krokach należy uzupełnić dane kontaktowe. W odpowiedzi otrzymają Państwo od nas maila z potwierdzeniem oraz linkami do pobrania informatora dla rodziców oraz karty zgłoszeniowej.

Nie zapomnij zapisać się do newslettera – użytkownicy newslettera jako pierwsi dowiadują się o promocjach i nowych zajęciach!

KONTAKT : 737-163-544